Statybų sektorius vėl įsibėgėja ir statybos vyksta plėsdamos miestų bei didesnių gyvenviečių plotus. Nekilnojamojo turto rinka šiuo metu yra atsigavusi, o tai skatina vis didesnę naujų gyvenamųjų namų statybą, ofisų bei sandėliavimo patalpų plėtrą.

Statyboms reikalingi įrankiai, technikos ir įrenginiai kainuoja brangiai, todėl ne visuomet šios srities specialistai gali įsigyti visą reikiamą įrangą ir laisvai ja naudoti. Net jeigu statybininkai turi visas reikiamas priemones statyboms, tačiau gali būti, kad vienas ar kitas įrenginys suges. Tuomet reikės skubiai ieškoti pagalbos, kad kas nors sutaisytų ir nesustotų statybos procesas. Tokiais atvejais naudinga išbandyti statybinių įrenginių nuomos paslaugas ir įvertinti jų efektyvumą.

Jeigu statybų įmonė užsiima ne daugiaaukščių namų statyba, tai įmonei retai prireiks didesnių pastolių, tačiau jeigu atsiranda užsakymas, kuomet tenka imtis darbų kelių aukštų pastate, tuomet bus naudinga pasinaudoti pastoliais. Pastolių nuoma – tai paslauga, kuri  puikiai tinka, kai norima pagreitinti darbų eigą. Be to, pastoliai suteikia maksimalų saugumą didesniame aukštyje dirbantiems statybininkams. Pastolių nuoma tinkama, kai atliekami mūro, fasado šiltinimo bei dažymo ir stogo įrengimo ir kt. darbai.

Pastoliai yra keletos tipų:

  • Fasadiniai pastoliai;
  • Apsauginiai pastoliai;
  • Moduliniai pastoliai.

Dirbant ant pastolių privalu laikytis darbo saugos reikalavimų ir naudoti asmenines saugos priemones. Taigi, saugumas statybos aikštelėse yra būtinas ir darbuotojams privaloma parūpinti kuo patikimesnę įrangą, išaiškinti saugumo taisykles ir jie jų turi laikytis.

Kad būtų saugu dirbti ant pastolių, yra atsakingai parenkamos pastolių medžiagos ir pastoliai gerai sutvirtinami. Pastolius nuomojančių įmonių darbuotojai padeda bei instruktuoja, kaip naudotis pastoliais ir supažindina su pastolių sandara.

Taigi, pastolių nuomavimas – puiki paslauga, kuri suteikia reikiamas statybos priemonės bei kartu gaunama konsultacija, kaip naudotis pastoliais, kad darbuotojai dirbtų saugioje aplinkoje.

© 2020 IĮ "Arvėriva" | Privatumo politika
  
Sprendimas: FCR Media Lietuva