Kiekviename name, kuriame yra daugiau nei vienas aukštas –  reikalingi laiptai, leidžiantys patogiai nusileisti arba pakilti iš vieno aukšto į kitą. Laiptai gali būti gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų: medžio, metalo ir žinoma betono. Pastarasis variantas yra ypač paklausus tais atvejais kai reikia sukurti tvirtą, monolitinę konstrukciją, kuria naudosis didelis žmonių skaičius ir kuri turės atlaikyti ganėtinai dideles apkrovas. 

Betoniniai laiptai pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu išorės poveikiams ir yra praktiškai nepakeičiami tokiose vietose kaip daugiaaukščiai gyvenamieji namai, biuro pastatai ir viešos įstaigos. Tokių objektų statybos iš anksto numato kiek bei kokių laiptų reikės ir jų įrengimo darbai prasideda vos tik atsiranda sienos. Ir nors gali pasirodyti, jog laiptų konstrukcija nėra sudėtinga, tačiau čia ypač svarbus tikslumas kokybiškai atliktas darbas. Ir kaip bet kokia betoniniai struktūrai sukurti, laiptinės įrengimui yra reikalingi laiptų klojiniai.

Laiptų klojiniai – ką reikia žinoti?

Kalbant apie privačias statybas, klojiniai laiptams gali būti gaminami praktiškai iš tų pačių medžiagų kaip ir bet kuriems kitiems pamatams skirtos konstrukcijos: lentos, fanera, metalo lakštai ir pan. Tačiau jei pastate reikia išlieti ne vienus, o kelis ar keliolika laiptų, tai tenka ieškoti universalesnio sprendimo. Todėl statybininkai pagalbon pasitelkia įvairius sprendimus, kurie gali pagreitinti ir supaprastinti laiptų įrengimo procesą. Tokie sprendimai gali būti patys įvairiausi, nuo specialių laiptų liejimo formų panaudojimo iki universalių daugkartinio naudojimo elementų pritaikymo klojinių formavimui. Šie universalūs sprendimai numato daugkartinių, dažniausiai metalinių skydų panaudojimą, vietoje įprastų lentų tam, kad sulaikyti betoną ir suformuoti laipto briauną. 

Laiptų klojinių kaina

Tokie skydai gali būti reguliuojamo pločio, kas leidžia juos naudoti įrenginėjant tiek siauresnius, tiek ir platesnius laiptus. Ir nors jų kaina yra aukštesnė nei paprastų lentų, tačiau jie įvertinus daugkartinį panaudojimą, universalumą ir paprastesnį bei greitesnį montavimą, jie tampa tikrai geru sprendimu, kuris greitai atsiperka.

Apie tikslią laiptų klojinių nuomos arba įsigijimo kainą galite sužinoti susisiekę su mūsų įmonės darbuotojais kontaktuose nurodytais telefonų numeriais ir elektroniniais adresais arba atvykus pas mus adresu: Gamybos g. 8, Šiauliai.    

Laiptų klojinių prekyba Šiauliuose bei Šiaurės Lietuvoje

Laiptų klojiniai – tai lengvai surenkami bei išardomi, tvirti laiptų klojiniai. IĮ „Arvėriva” siūlomi laiptų klojiniai yra įvairių dydžių, tvirti ir lengvai surenkami.