Kasdieniame gyvenime mus supa ženklai – įspėjamieji ženklai, pavojaus ženklai, nurodomieji, instrukcijos, informaciniai… Atrodo, kad dėl mūsų dėmesio varžosi nesibaigiantis ženklų ir simbolių potvynis. Kasdieniame gyvenime, jeigu norima išsiskirti iš minios, būti pastebėtam ir efektyviai perteikti savo pranešimą, būtina turėti tinkamą ženklo laikiklį. Jis turi išsiskirti savo dizainu ir būti patrauklus akiai. Kalbant apie ženklų laikiklius, kuriuos sutinkame keliuose ir viešosiose erdvėse, tokiose kaip parkai, pažintiniai takai ir kt., svarbūs kiti kriterijai. Toks ženklų laikiklis turi būti patvarus ir ilgaamžis. Svarbu, kad medžiaga iš kurios jis pagamintas, išsiskirtų atsparumu aplinkos sąlygoms – lietui, sniegui, smūgiams, įbrėžimui ir vėjui.

Kur naudojami ženklų laikikliai?

Ženklų laikikliai turi aiškiai nukreipti asmenis ten, kur norite, kad jie būtų, nesvarbu, ar tai pardavimo stendas, ar informacijos taškas. Taip pat jų tikslas informuoti, įspėti apie pavojingas zonas ir pan.  Išoriniai ženklai turi būti lengvai pastebimi nuo kelio ar šaligatvio ir privalo atlaikyti permainingas oro sąlygas. Jums reikės vandeniui atsparių ženklų.

Lygiai taip pat kaip ir ženklo tvirtumas, svarbu laikiklio kokybė ir medžiaga iš kurios jis pagamintas. Pavyzdžiui, betoninis ženklo laikiklis yra išties ilgaamžis ir tvirtas, o be to turi dar gausybę privalumų. Kartu su padų laikiklių, betoninis ženklų laikiklis yra atsparus oro sąlygoms, jis tvirtas, taip lengvai nepažeis net ir stipriausi smūgiai. Patogu, kad ženklų laikiklis, pagamintas iš betono, nereikalauja nuolatinės priežiūros – nerūdija.

Kartu tai ir ekonomiškas sprendimas, kadangi betoninis laikiklis yra labai sunkus, tad nereikės bijoti dėl vagysčių ar vandalizmo išpuolių.

Daugelis renkasi betoninius ženklų laikiklius, kadangi jie yra draugiški aplinkai, neišskiria kenksmingų medžiagų į aplinką, o taip pat gali būti labai lengvai perdirbami.

Vienintelis niuansas, kuris gali tapti iššūkiu – tai tokių ženklų transportavimas į vietą. Dėl savo svorio, prireiks specialios transporto priemonės.