Jei jūsų veiklai laikas nuo laiko yra reikalingi šakiniai krautuvai, tai dažnai tenka rinktis ne tik iš skirtingų šios sandėlių technikos tipų, tačiau ir tarp to ar reikėtų ją pirkti ar nuomotis.  Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas turi savo pliusų ir minusų, tačiau nuoma dažnu atveju, būna netinkamai įvertina ir nepakankamai ištirta. Esame įsitikinę, kad gerai įvertinus visus šios paslaugos pranašumus, šakinių krautuvų nuoma galėtų suteikti naudą didesniam įmonių skaičiui:

  • Nuomojantis, nereikia pajamuoti įrangos ir rūpintis amortizacijomis bei nurašymu. 
  • Taupomos išlaidos, susijusios su technikos priežiūra ir aptarnavimu, nes šios paslaugos dažniausias jau yra įtrauktos į nuomos kainą.
  • Tai pat nereikia sukti galvos dėl atsarginių dalių pirkimo ir keitimo.
  • Esant rimtesniam gedimui, krautuvas yra pakeičiamas, tad darbai nesustos niekada.
  • Nebūtina turėti savo auto parke didelį krautuvų skaičių, pakaks pasirūpinti tuo, kuris yra naudojamas dažniausiai, o kitus visada galima išsinuomoti reikiamam laikui.
  • Nereikalauja didelių investicijų, kurios yra būtinos, perkant naują įrangą.

Prireikus, šakinį krautuvą galima išsinuomoti tiek vienai ar kelioms dienoms tiek ir gerokai ilgesniam laikotarpiui. Viskas priklauso nuo to, kokie darbai yra numatomi ir kiek jie užtruks. Kaina šiuo atveju, priklauso tiek nuo pasirinktos technikos, tiek ir nuo laikotarpio, kuriam ją išsinuomojat.

Ilgalaikė šakinių krautuvų nuoma

Ilgalaikė krautuvų nuoma yra skaičiuojama tada, kai technikos reikia trims mėnesiams arba dar ilgesniam laikui. Tokia paslauga dažnai būna susijusi su tam tikrais sezoniniais darbais kai ženkliai padidėja atvykstančių prekių arba išvykstančių krovinių skaičius ir esamos įrangos nepakanka susitvarkyti su visu srautu. Ilgalaikės nuomos atveju, sutartyje dažniausiai būna numatyti ir aprašyti visi atvejai, susiję su techniniu įrangos aptarnavimu ir remontais nuomos laikotarpiu.

Trumpalaikė šakinių krautuvų nuoma

Jei krautuvo prireikė vienai dienai ar mėnesiui, tai geriausias pasirinkimas – trumpalaikė nuoma. Tai yra paslauga, suteikianti daug lankstumo, neįpareigojanti ilgam laikui, o išsinuomoti galima iš labai plataus krautuvų modelių pasirinkimo.  

Savo klientams Šiaurės Lietuvoje (Šiauliai ir kiti miestai) siūlome aukštos kokybės techniką, tinkančią patiems įvairiausiems krovos darbams.