Padai kelio ženklams – tai specialūs įvairaus dydžio ir formų padai, prie kurių galima pritvirtinti kelio ženklus, nukreipiamasias gaires, pritvirtinti kitokius ženklus. 

Padai tvoroms prilaikys stulpus, išlaikys juos stabilioje padėtyje. Taip pat juos galima naudoti ir kitokiems stulpams pastatyti.

Specialūs padai kelio ženklams dažniausiai gaminami iš gumos arba plastiko. Jie būna ilgaamžiai, atsparūs atmosferos poveikiui, smūgiams ir nesideformuoja. Tai leidžia užtikrinti gerą kokybę ir patogų naudojimą, bei transportavimą. 

Kur naudojami kelio ženklų padai?

Padai kelio ženklams yra naudojami visur, kur reikalingas saugaus eismo užtikrinimas. Tad, jų gali prireikti sankryžose, įvairiuose renginiuose, pramonės zonose, užtikrinant eismo reguliavimą kelio darbų vietose ar net prekybos centruose. 

Padai tvoroms naudojami tuomet, kai norima laikinai aptverti teritoriją. Tai ypač aktualu statybose, kai būtina aptverti statybų aikštelės plotą, kad jose nevaikščiotų pašaliniai asmenys. Tokios tvoros segmentai tarpusavyje sujungiami metalo jungtimis. Sunkus pado svoris užtikrina laikinos tvoros stabilų stovėjimą. 

Padai tvoroms dažnai reikalingi ir laikinoms tvorelėms kultūriniuose renginiuose. Taip atskiriamos žiūrovų eilės, scena ir panašiai. Sunkūs tvoros padai padeda užtikrinti, kad tvorelė nesuluš ir nenugrius nuo aplink esančių žmonių prisilietimų.

Kam naudojami kelio ženklų padai?

Padai gairėms gali būti plastikiniai arba guminiai. Nulenkiamoms ir atsitiesiančioms gairėms tinka plastikiniai padai kelio ženklams. Jos yra lengvesnės, mažesnės ir lengvai montuojasi.  Plastiko padai gali būti naudojami eismo juostų atskyrimo sistemoms montuoti. 

Guminiai padai kelio ženklams tinka nukreipiamosioms gairėms eismui reguliuoti ar kitose kelio vietose. Guma yra tvirta, sunki, gerai prilaiko gaires. Guminiai padai taip pat tinka įvairiems kelio ženklams montuoti, tvorų segmentams įtvirtinti.

Tiek guminiai, tiek plastikiniai padai yra gaminami su specialiomis rankenomis, todėl juos lengva perkelti iš vienos vietos į kitą, bei transportuoti. Padai gerai priglunda prie įvairios kelio dangos ir sudaro stabilų pagrindą į juos įtvirtintoms saugaus eismo priemonėms.