Dažnai organizuojant renginius tenka apgalvoti ne tik apie jų programą, bet ir tai kaip užtikrinti teritorijos, kurioje jie vyks saugumą ir viešosios tvarkos užtikrinimą. Tai yra svarbu tiek užtikrinant renginių dalyvių srautus bei kontrolę, tiek parodant atvykusiems, kur yra numatytos tam tikros zonos. Laikina, surenkama renginių tvora ir aptvarai yra geriausi būdai tokiai tvarkai palaikyti. 

Nors renginiai gali būti skirti įvairiems žmonėms ir turėti skirtingus tikslus, tačiau yra tam tikros tvarkos, kurių organizatoriai dažniausiai privalo laikytis. Vienas svarbiausių – tai užtikrinti saugumą ir viešąją tvarką. Tam, jei renginys yra planuojamas viešoje neuždaroje vietoje, tai ji privalo būti aptverta. Geriausias sprendimas – taip vadinama statybinė tvora – greito surinkimo konstrukcija, kurios pagalba galima gan greitai aptverti net ir labai didelę teritoriją. Jei renginys yra masinis ir į jį susirenka dideli žmonių srautai, tad svarbu, juos tinkamai suvaldyti. Šią užduotį padeda įvykdyti mažesni aptvėrimai arba barjerai, kuriais galima sukurti praėjimus, atskirti vienas zonas nuo kitų arba tiesiog aptverti vietas į kurias pašaliniams eiti bus draudžiama.

Renginių tvoros matmenys

Nors abu aukščiau išvardinti aptvėrimo būdų yra skirtingi, tačiau abu atlieka labai svarbias funkcijas. Nors iš esmės abi tvoros yra kažkiek panašios tačiau skirtumai tarp jų yra akivaizdūs: 

 • Matmenys. Tvoros renginio patvėrimui segmentai yra maždaug 2 metrų aukščio ir 3,5 metrų pločio. Barjerai iškyla maždaug iki 1,1 metro ir retai viršija 2,5 metro pločio.
 • Svoris (kg). Čia nors ir mažesni, bet sunkesni yra būtent barjerai, kurie priklausomai nuo dydžio gali siekti ir 20 kg svorio, o didesnės mobilios tvoros sveria apie 12-15 kg. 
 • Konstrukcija. Renginio tvoros segmentą dažniausiai sudaro du horizontalūs ir du vertikalūs vamzdžiai tarp kurių yra privirintas tinklas iš vielos ir pasižymi maždaug tokiomis charakteristikomis:
  • Horizontalaus rėmo skersmuo (mm x mm) – 30 x 1;
  • Vertikalus rėmo skersmuo (mm x mm) – 40 x 1;
  • Tinklo viela (mm) – 3 – 3,5. 

Barjerų rėmą dažnai sudaro vientisas arba du vamzdžiai maždaug 38 mm skersmens su privirintais vertikaliais plonesniais (12 mm) vamzdeliais.

 Renginių tvoros kaina

Renginių tvoros kaina priklauso nuo kelių veiksnių: 

 • pasirinkto modelio, kurie tarpusavyje gali šiek tiek skirtis konstrukcijos storiu ir dydžiu;
 • segmentų skaičiaus (jei planuojate nuomotis);
 • Renginio trukmė (jei planuojate nuomotis).

Dėl detalaus pasiūlymo kviečiame susisiekti su mumis arba atvykti į svečius adresu: Gamybos g. 8, Šiauliai.