Signaliniai stulpeliai yra skirti įspėti apie pavojingą ruožą kelyje, nukreipti transporto priemones, pavyzdžiui automobilių stovėjimo aikštelėje ir t.t. Pagrindinis jų tikslas užkirsti kelią galimoms nelaimėms kelyje, autoįvykiams ir pan.  Įspėjamieji stulpeliai ne tik atitiks jūsų reikalavimus, susijusius su didesniu saugumu mūsų vis judresniuose keliuose ir viešosiose erdvėse. Kelio stulpeliai kaina ir kokybe ypač patrauklūs, o taip pat turi daug kitų privalumų – lengvai prižiūrimi ir estetiškai atrodantys.

Signaliniai stulpelių tipai

Signaliniai stulpeliai kaina priklauso nuo pasirinktų stulpelių tipo. Kelio ženklinimo stulpeliai atlieka išties svarbią paskirtį – eismo nukreipimas ir suvaldymas. Kadangi eismas mūsų keliuose ir viešosiose erdvėse ir toliau auga, eismo reguliavimas yra svarbus siekiant pagerinti saugumą. Eismo reguliavimo priemonės atlieka svarbų vaidmenį šiuo klausimu. Tokie stulpeliai išsiskiria savo paskirtimi ir forma: tai parkingo stulpeliai, nulenkiami stulpeliai, betoniniai stulpeliai, atitvarai stulpeliai, barjeriniai stulpeliai, apsauginiai stulpeliai ir t.t. Svarbiausia išsirinkti ir panaudoto juos teisingai pagal paskirtį.

Barjeriniai stulpeliai

Barjeriniai stulpeliai yra skirti tiek lauko, tiek vidaus patalpoms. Jais gali būti žymimi pėsčiųjų takai, važiuojamoji dalis skiriama nuo pėsčiųjų zonos. Jie gali būti įmontuojami ar tiesiog pastatomi. Taip pat gali būti sujungti grandine ir sudaryti ištisą koloną.

Betoniniai stulpeliai

Plastikiniai stulpeliai ar metaliniai stulpeliai yra lengvesni nei betoniniai, tačiau betoniniai tvirti, lengviau montuojami ir lengvai perdirbami. Be to, dėl puikaus atsparumo korozijai betono stulpo nereikia išardyti atliekant techninę priežiūrą, kaip tai daro kitų medžiagų stulpams. Trikampiai betoniniai stulpeliai taip pat puikus sprendimas, stengiantis reguliuoti eismą. Dekoratyvinis stulpelis savo dizainu išsiskiria iš įprastų, yra puošnesnis ir įmantresnis, tačiau gali atlikti savo funkciją lygiai taip pat puikiai.

Nulenkiami stulpeliai

Nulenkiami  stulpeliai įprastai naudojami keliuose, kelkraščiuose, garažuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, senamiesčio gatvėse. Jie labai lengvai montuojami, turi šviesą atspindinčią plėvelę.

Parkavimo stulpeliai

Automobilių stovėjimo aikštelėje esantys stulpeliai padės užtikrinti saugų eismą ir judėjimą reikiama kryptimi. Parkavimo stulpeliai kaina nesiskiria nuo kitų signalinių stulpelių.