Laikini aptvėrimai – tai patogus ir efektyvus būdas užtikrinti žmonių patekimo į tam tikras teritorijas, objektus ar renginius laikinus apribojimus. Dėl savo mobilumo ir lengvo montavimo juos galima surinkti praktiškai bet kurioje vietoje, nepriklausomai nuo reljefo ir teritorijos ploto. Jų konstrukcija yra sukurta taip, kad tokie aptvėrimai galėtų būti naudojami daugybė kartų, jie būtų lengvai transportuojami ir sandėliuojami. Įprastai tokia greitai surenkama tvora susideda iš metalinių segmentų įstatomų į specialius pagrindus. Segmentai savo ruožtų dažniausiai gaminami iš vielinio tinklo privirinto prie metalinio rėmo.

Mobilių tvorų dydžiai 

Laikini aptvėrimai labai plačiai naudojami statybose, kur yra būtina apjusti visą teritoriją, taip ne tik užkertant kelią neteisėtam patekimui į statybvietę, bet ir sumažinant nelaimingų atsitikimų riziką. Tokia mobili tvora dažnai būna uždengiama tentais su spauda. Tokiu būdu galima suteikti informaciją apie statomą objektą, reklamuoti parduodamą būstą arba tiesiog reklamuoti statybose dalyvaujančias įmones. Statyboms tokia mobili tvora labai tinka dar ir todėl, kad ją lengvai galima išardyti ir taip suteikti galimybę sunkvežimiams arba kitai technikai įvažiuoti ir išvažiuoti iš teritorijos. Nors renginiams, tokie sprendimai taip pat tinka, tačiau čia dažniau naudojami šiek tiek mažesni aptvėrimai. Tokios tvoros segmentas atrodo labiau kaip užtvaras arba barjeras, nes pagrindinė jo užduotis nukreipti žmonių srautą reikiama linkme ir nustatyti tam tikrų zonų ribas. Vertikali tokio segmento kraštinė tesiekia 110 cm, o tuo tarpu horizontali siekia iki 250 cm ilgio. Dažbiausiai statybvietėse naudojamos tvoros yra ne tik aukštesnės, bet ir platesnės – maždaug 200 x 345 cm. Tačiau jos nėra tokios tvirtos kaip aptvėrimai renginiams, nes pagrindinė jų funkcija yra visgi labiau apibrėžti teritoriją, o ne sukurti neįveikiamą barjerą. Tuo tarpu renginiuose prie aptvėrimų dažnai būriuojasi žmonės, kuriems tenka ir atsiremti į jų konstrukciją, tad jie privalo būti kiek tvirtesni.

Mobilių tvorų kaina

Savo klientams galime pasiūlyti lenkų gamintojo „Salvada“ laikinus aptvėrimus. Visus, ką domina ši įranga ir jos kaina, kviečiame susisiekti su mumis telefonu, el. paštu, arba gyvai, atvykus į mūsų biurą adresu: Gamybos g.8, Šiauliai.

laikini aptverimai

IĮ „Arvėriva“ siūlo įvairius laikinus aptvėrimus, kurie tinka aptverti statybvietę ar kelio darbų vietas bei užtikrinti saugumą renginio ar koncerto metu. Toks sprendimas itin plačiai naudojamas laikiniems projektams, kadangi šie gaminiai yra mobilūs ir kompaktiški.

Paprastas montavimas, gera kaina ir tvirtumas  – pagrindinės savybės, kuriomis pasižymi mobilios tvoros ir laikini aptvėrimai. Juos lengva transportuoti, o norint pastatyti užtenka turėti minimalias žinias, todėl toks variantas tinka bet kur, kur reikia ką nors aptverti. Statybų ar renginių verslo atstovams verta juos įsigyti, o tuomet, kai laikinų aptvėrimų poreikis mažesnis, galima pasinaudoti ir šių gaminių nuomos paslauga.

Siūlome Jums laikinus aptvėrimus, kuriuos gamina Lenkijos įmonė „Salvada“. Tai sparčiai auganti bendrovė, kurių siūloma produkcija sėkmingai naudojama tiek Lenkijoje, tiek ir kitose Europos valstybėse. Jų siūlomi laikini aptvėrimai atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus, o gamyboje naudojamos medžiagos užtikrina gaminių patvarumą. Įmonė „Saldava“ daug dėmesio skiria vartotojų patogumo ir kainų politikos klausimams, todėl jų produkcija vertinama dėl patrauklaus kainos ir kokybės santykio.

Laikinų tvorų plokštės gaminamos iš cinkuoto plieno vamzdžių – tai leidžia užtikrinti, jog gaminiai bus patvarūs ir tarnaus ne vienerius metus. Kokybiškų medžiagų naudojimas lemia tai, jog šie aptvėrimai yra atsparūs įbrėžimams, kitiems išoriniams veiksniams, o taip pat nereikalauja ypatingos priežiūros. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis skirtingus tipų ir techninių parametrų laikinus aptvėrimus, kuriais greitai ir lengvai aptversite pageidaujamą teritoriją, todėl toks variantas tiks kiekvienam, kuris nori sutaupyti laiko, tačiau tuo pačiu užtikrinti maksimalų saugumą.

Parsisiųskite katalogą