laikini aptverimai

IĮ „Arvėriva“ siūlo įvairius laikinus aptvėrimus, kurie tinka aptverti statybvietę ar kelio darbų vietas bei užtikrinti saugumą renginio ar koncerto metu. Toks sprendimas itin plačiai naudojamas laikiniems projektams, kadangi šie gaminiai yra mobilūs ir kompaktiški.

Paprastas montavimas, gera kaina ir tvirtumas  – pagrindinės savybės, kuriomis pasižymi mobilios tvoros ir laikini aptvėrimai. Juos lengva transportuoti, o norint pastatyti užtenka turėti minimalias žinias, todėl toks variantas tinka bet kur, kur reikia ką nors aptverti. Statybų ar renginių verslo atstovams verta juos įsigyti, o tuomet, kai laikinų aptvėrimų poreikis mažesnis, galima pasinaudoti ir šių gaminių nuomos paslauga.

Siūlome Jums laikinus aptvėrimus, kuriuos gamina Lenkijos įmonė „Salvada“. Tai sparčiai auganti bendrovė, kurių siūloma produkcija sėkmingai naudojama tiek Lenkijoje, tiek ir kitose Europos valstybėse. Jų siūlomi laikini aptvėrimai atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus, o gamyboje naudojamos medžiagos užtikrina gaminių patvarumą. Įmonė „Saldava“ daug dėmesio skiria vartotojų patogumo ir kainų politikos klausimams, todėl jų produkcija vertinama dėl patrauklaus kainos ir kokybės santykio.

Laikinų tvorų plokštės gaminamos iš cinkuoto plieno vamzdžių – tai leidžia užtikrinti, jog gaminiai bus patvarūs ir tarnaus ne vienerius metus. Kokybiškų medžiagų naudojimas lemia tai, jog šie aptvėrimai yra atsparūs įbrėžimams, kitiems išoriniams veiksniams, o taip pat nereikalauja ypatingos priežiūros. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis skirtingus tipų ir techninių parametrų laikinus aptvėrimus, kuriais greitai ir lengvai aptversite pageidaujamą teritoriją, todėl toks variantas tiks kiekvienam, kuris nori sutaupyti laiko, tačiau tuo pačiu užtikrinti maksimalų saugumą.

Parsisiųskite katalogą