Kelio barjerai yra skirti specialiai tam, kad maksimaliai užtikrintų saugumą. Jie naudojami pavojinguose ruožuose keliuose, kelių tvarkymo metu, kad atkreiptų dėmesį ir įspėtų eismo dalyvius. Važiuojant kelyje, tokių barjerų galime pamatyti ne vieną dešimtį. Be jokios abejonės, jiems transportuoti reikia specialios įrangos. Vienas patogiausių ir specialiai tam skirtų įrankių – kelio barjerų sandėliavimo panelė.  Šis sprendimas turi ypač daug pranašumų ir yra gyvybiškai svarbus įrankis statybų aikštelėse.

Kelio barjerų sandėliavimo panelės paskirtis

Paprastai tokios panelės yra gaminamos iš plieno ar geležies, kad būtų itin tvirtos.  Centrinė juosta idealiai tinka šakiniams krautuvams ir transportavimui – galite garantuoti saugų įvairių plastikinių kelio barjerų gabenimą. Gamintojai užtikrina, kad jie atitinka aukščiausius kokybės standartus. Statramsčiai yra sukurti taip, kad užtikrintų maksimalų saugojimą, stabilumą. Kelio barjerų sandėliavimo panelė dažniausiai naudojama plastikinėms kliūtims transportuoti ir laikyti

Taip pat barjerų sandėliavimo paletės yra skirtos apsaugoti jūsų plastikinius užtvarus, naudojant sandarią sukrovimo sistemą, kuri leidžia plastikiniams barjerams gulėti vienas ant kito ir ribotai judėti. Taigi, naudodami kelio barjerų sandėliavimo paneles galėsite lengviau, greičiau ir saugiau pergabenti kelio barjerus ir barjerų padus į kitą vietą. Paletės taupo vietą, tad vienu metu galėsite pargabenti kur kas didesnį skaičių barjerų nei tuo atveju, jeigu nesinaudotumėte panele.

Kiek barjerų gali talpinti panelė?

Mūsų barjerai yra lengvi ir sukraunami. Galite pasirinkti įvairios talpos paletes. Pati mažiausia talpina 10 barjerų. Vidutine iki 30 barjerų ir jų padų. Žinoma, gali tilpti ir didesnis kelio barjerų komplektas. Turime paletę, kuri gali sutalpinti 20 barjerų ir 21 barjerų padą.

Šios paletės puikiai tinka statybvietėse, kai trūksta vietos ir reikia maksimaliai padidinti sandėliavimo vietą. Jos sukurtos taip, kad palengvintų procesus gabenant užtvaras, kurias galite pasiekti su šakiniu krautuvu. Galite nesunkiai sukrauti padėklus vieną ant kito, kad maksimaliai padidintumėte savo svarbią sandėliavimo vietą.