Pastoliai – labai svarbi ir paklausi įranga, be kurios neįmanoma apsieiti statant daugiaaukščius pastatus arba atliekant jų fasado darbus. Tačiau, tai nėra pigi investicija, jei kalbame apie įsigijimą projekto poreikiams. Būtent dėl šios priežasties daugelis įmonių renkasi nuomos paslaugą. Tai neabejotinai labai patogus ir paprastas būdas apsirūpinti visa reikiama įranga, neišleidžiant didelių pinigų jos pirkimui. Pastolių nuoma turi daugybę privalumų, dėl ko ir yra labai populiari tiek tarp didelių, tiek ir mažesnių statybinių kompanijų:

  • Investicijos. Kaip jau minėta, tai ko gero pagrindinė priežastis, dėl kurios nuoma yra patrauklesnis sprendimas daugeliui įmonių ir privačių asmenų. Turime omenyje ne vien pačių pastolių kainą, bet ir poreikį juos transportuoti, sandėliuoti ir netgi prižiūrėti.
  • Lankstumas. Kiekvienas naujas projektas, kuriam prireikia pastolių gali labai skirtis nuo įgyvendintų ankščiau. Vieną mėnesi gali būti atliekami mūro darbai, o kitą – fasadiniai, o tai reiškia, kad ir priemonės jų atlikimui reikalingo skirtingos. Tas pats liečia ir pastolius. Nuoma suteikia galimybę neapsikrauti pačiais įvairiausias modeliais, o kaskart išsirinkti tai, ko reikia.
  • Patogumas. Net ir paaiškėjus, jog statybų metu reikia papildomų pastolių segmentų ar elementų, pavyzdžiui mobilių pastolių su ratukais – juos nesunkiai galima užsakyti papildomai.

Kaip išsirinkti tinkamus pastolius nuomai?

Savo klientams visada stengiamės padėti renkanti pačius tinkamiausius sprendimus, atitinkančius jų poreikius. Siekiant, kad pasiūlyta įranga būtų tinkamai parinkta, svarbu, kad užsakovai pateiktų reikalingą informaciją tiek apie planuojamus atlikti darbus, tiek ir apie tai kaip jie bus organizuojami. Svarbu žinoti ar yra kokie nors papildomi reikalavimai pastoliams: numatoma didesnė apkrova, poreikis turėti platesnius paklotus, segmentų praplėtimus ir pan. Atliekame būtinus skaičiavimus ir pateikiame pasiūlymus, kuriuose būna apskaičiuota viskas, ko gali prireikti klientams. Suteikiame visą reikiamą informaciją tiek apie tai kokie bus siūlomų pastolių matmenys (i x a x p) ir koks svoris (kg). Siūlome tik kokybišką, žinomų ir patikrintų gamintojų, kuri užtikrina saugumą atliekant darbus net ir kelių dešimčių metrų virš žemės paviršiaus aukštyje.

Pastolių nuoma – laikotarpis

Tarp mūsų siūlomų paslaugų yra tiek trumpalaikė tiek ir ilgalaikė pastolių nuoma. Pastaroji gali trukti nuo vieno iki kelių mėnesių, kol vyks darbai. Pirmuoju atveju pastolius galima išsinuomoti ir trumpesniam negu mėnesiui laikotarpiui.

Pastolių nuomos kaina

Pastolių nuomos kaina priklauso nuo reikiamo įrangos kiekio jis skaičiuojamas kvadratiniais metrais, vertinant sustatytos įrangos plotą (aukštį padauginus iš pločio). Kitas veiksnys yra laikas, kuriam ji yra nuomojama. Ilgalaikė nuoma yra skaičiuojama mėnesiais, o trumpalaikė dienomis. Dėl kainos pasiūlymo kviečiame susisiekti su mumis kontaktuose nurodytais telefonais arba el. paštu ir taip pat visada galite atvykti pas mus adresu: Gamybos g.8, Šiauliai.