Pastoliai – labai svarbi ir paklausi įranga, be kurios neįmanoma apsieiti statant daugiaaukščius pastatus arba atliekant jų fasado darbus. Tačiau, tai nėra pigi investicija, jei kalbame apie įsigijimą projekto poreikiams. Būtent dėl šios priežasties daugelis įmonių renkasi nuomos paslaugą. Pastolių nuoma – neabejotinai labai patogus ir paprastas būdas apsirūpinti visa reikiama įranga, neišleidžiant didelių pinigų jos pirkimui. Pastolių nuoma turi daugybę privalumų, dėl ko ir yra labai populiari tiek tarp didelių, tiek ir mažesnių statybinių kompanijų:

Investicijos

  • Kaip jau minėta, tai ko gero pagrindinė priežastis, dėl kurios pastolių nuoma yra patrauklesnis sprendimas daugeliui įmonių ir privačių asmenų. Turime omenyje ne vien pačių pastolių kainą, bet ir poreikį juos transportuoti, sandėliuoti ir netgi prižiūrėti.

Lankstumas

  • Kiekvienas naujas projektas, kuriam prireikia pagalbos, pastolių nuoma gali labai skirtis nuo įgyvendintų ankščiau. Vieną mėnesi gali būti atliekami mūro darbai, o kitą – fasadiniai, o tai reiškia, kad ir priemonės jų atlikimui reikalingo skirtingos. Tas pats liečia ir pastolius. Pastolių nuoma suteikia galimybę neapsikrauti pačiais įvairiausias modeliais, o kaskart išsirinkti tai, ko reikia.

Patogumas

  • Net ir paaiškėjus, jog statybų metu reikia papildomų pastolių segmentų ar elementų, pavyzdžiui mobilių pastolių su ratukais – juos nesunkiai galima užsakyti papildomai.

Kaip išsirinkti tinkamus pastolius nuomai?

Savo klientams visada stengiamės padėti renkanti pačius tinkamiausius sprendimus, atitinkančius jų poreikius. Siekiant, kad pasiūlyta pastolių nuoma būtų tinkamai parinkta, svarbu, kad užsakovai pateiktų reikalingą informaciją tiek apie planuojamus atlikti darbus, tiek ir apie tai kaip jie bus organizuojami.

Svarbu žinoti ar yra kokie nors papildomi reikalavimai pastoliams: numatoma didesnė apkrova, poreikis turėti platesnius paklotus, segmentų praplėtimus ir pan. Atliekame būtinus skaičiavimus ir pateikiame pasiūlymus, kuriuose būna apskaičiuota viskas, ko gali prireikti klientams. Suteikiame visą reikiamą informaciją tiek apie tai kokie bus siūlomų pastolių matmenys (i x a x p) ir koks svoris (kg).

Siūlome tik kokybišką, žinomų ir patikrintų gamintojų pastolių nuoma, kuri užtikrina saugumą atliekant darbus net ir kelių dešimčių metrų virš žemės paviršiaus aukštyje.

Paslaugos laikotarpis – nuomojami pastoliai

Tarp mūsų siūlomų paslaugų yra tiek trumpalaikė tiek ir ilgalaikė pastolių nuoma. Pastaroji gali trukti nuo vieno iki kelių mėnesių, kol vyks darbai. Pirmuoju atveju pastolius galima išsinuomoti ir trumpesniam negu mėnesiui laikotarpiui.

Pastolių nuomos kaina

Pastolių nuomos kaina priklauso nuo reikiamo įrangos kiekio jis skaičiuojamas kvadratiniais metrais, vertinant sustatytos įrangos plotą (aukštį padauginus iš pločio). Kitas veiksnys yra laikas, kuriam ji yra nuomojama. Ilgalaikė pastolių nuoma yra skaičiuojama mėnesiais, o trumpalaikė dienomis.

Dėl kainos pasiūlymo kviečiame susisiekti su mumis kontaktuose nurodytais telefonais arba el. paštu ir taip pat visada galite atvykti pas mus adresu: Gamybos g.8, Šiauliai.   

Rūšys pagal atliekamus darbus – tipai ir naudojimas)

Pastolių nuoma yra universalus ir populiarus sprendimas, norint sutaupyti ir atlikti darbus greitai, bet labai svarbu atsižvelgti, kokių pastolių nuoma būtų tinkamiausia Jūsų statybos darbams, todėl prieš nuomojant pastolius svarbu atsižvelgti į atliekamų darbų pobūdį. Vieni darbai reikalauja pastolių, kurie atlaikytų dedamų medžiagų svorį, kitiems darbams užtenka pastolių, kurie skirti namo vidaus arba išorės fasado apžiūros darbams, taip pat svarbu atsižvelgti į nuomojamų pastolių universalumą, kad atitiktų aukščio ir pločio reikalavimus ir pastolių specifikacijas (klases). Apačioje pateiksime patarimus, kaip nesuklysti renkantis pastolių nuomą.

Pagal atliekamus darbus

Prieš nuomojant pastolius reikia užduoti klausimą, kokie darbai bus atliekami? 

  • Kuomet verta nuomotis fasadinius pastolius? Fasadinius pastolius nuomotis rekomenduojama, kai pastoliai bus montuojami prie namo išorės fasado. Šie pastoliai puikiai tiks, kai atliekami dažymo, tinkavimo darbai, kai nėra svarbus aukščio pokytis. Išsinuomavus fasadinius pastolius, galima atlikti ir stogo remonto darbus, nes prie pastolių pridedamas aikštelė, kuri suteikia stabilumo, patogumo ir svarbiausia saugumo, atliekant stogo, kamino ar lietvamzdžių remonto darbus.
  • Kuomet verta nuomotis modulinius pastolius?

           Modulinius pastolius verta nuomotis, kai pastato architektūra yra sudėtingesnė, turinti

           Išsikišimus, nelygumus. Išsinuomavus modulinius pastolius galėsite apeiti pastato

           Išsikišimus ir išdėstyti bet kokiu kampu. 

  • Kuomet verta nuomotis aliuminius bokštelius?

Aliuminius pastolius patartina nuomoti, kai reikės dažnai keisti pastolių vietą, tai užtikrins naudojami ratukai, kurie lengvai leis bokštelius nustumti prie Jums reikiamu objekto. Išsinuomoti aliuminio bokštelius bus universaliausias variantas, nes bokštelis leis atlikti pagrindinius darbus, kaip: elektros sistemos suvedimas, pastatų dažymas arba paprasčiausias langų valymas.

Pagal apkrovas

Nuomojantis pastolius svarbu atkreipti dėmesį į klases, kurios nurodo galimą apkrovos lygį. Išsirinkus pastolius, pagal atliekamus darbus, svarbu atsižvelgti, ar ant pastolių bus dedamos medžiagos, ar bus skirti tik apžiūros darbams.

  • 1 klasės pastolius nuomotis rekomenduojama, kai ant pastolių nebus dedamos sunkios medžiagos ar naudojama lengva darbo įranga. Tokių pastolių nuoma patartina, kai pastoliai bus skirti apžiūros darbams, arba standartiniems statybos darbams, kaip dažymui, kai bus padedamos, nedidelį svorį turinčios medžiagos, kaip dažų, glaisto kibiriai.
  • 2 klasės pastolius nuomotis patartina, kai ant pastolių atramų bus dedamas sunkios medžiagos, kaip pavyzdžiui plytelės.

Pastolių nuoma yra geriausias sprendimas, kai darbus reikia atlikti greitai ir patogiai. Išsirinkus pastolius, pagal atliekamus darbus ir tinkamas specifikacijas (klases) būsite užtikrinti, kad pastoliai atitinks visus reikalavimus, keliamus statybos ar remonto darbams.

 

Kiek kainuoja pastolių nuoma?

Kaina priklauso nuo nuomos trukmės ir pastolio tipo.

Kaip pasirinkti pastolius jūsų statybos projektui?

Mūsų konsultantai padės visais klausimais, taip pat rekomenduojame perskaityti mūsų gidą.