Apsauginiai kolonų atitvarai – tai tinkamas sprendimas įmonėms, kurios užsiima pramoninėmis prekėmis, logistika ir sandėliuoja prekes sandėliuose. Sandėlių kolonų apsaugos naudojamos siekiant apsaugoti sandėliuose ir kitose patalpose esančias kolonas nuo pavojingų susidūrimų, smūgių, įbrėžimų. Dirbant sandėliuose tokių atvejų pasitaiko itin dažnai, kadangi vežami stelažai, paletės ir pan. Tad beveik kiekviename sandėlyje galime išvysti kad kolonas saugo apsauginiai kolonų atitvarai.

Patogu, kad tokie apsauginiai stulpeliai yra reguliuojami, dydžių bei formų galima surasti pačių įvairiausių. Privalu, kad tokios apsaugos montuojamos itin paprastai ir greitai, yra itin patvarios, suteikia aukštą apsaugą bei nereikalauja priežiūros. Taigi, galima surasti nuo stulpelių iki stačiakampių kolonų apsaugos ar minkštos kampų apsaugos.

Kolonų apsaugos – kokiais atvejais pravartu naudoti?

Kolonų apsaugos ypač reikalingos tais atvejais, kuomet norime apsaugoti kolonas gamybinėse patalpose, sandėliuose ar servisuose nuo galimų susidūrimų, kurie gali sukelti dideles išlaidas. Apsauginiai kolonų kampai padeda išvengti stiprių smūgių, juos sugeriant. Nuo ypač stiprių smūgių apsaugomi autokrautuvai ir kita technika.

Apsauginių kolonų dėka, krautuvas grįžta į pradinę padėtį po susidūrimo. Pagrindinis apsauginių kolonų privalumas yra tas, kad nebereikia įprastų plastikinių ar betoninių kolonų taip dažnai remontuoti ar keisti. Būtent tokios apsauginės kolonos puikiai tinka pramoninėms ir logistikos įmonėms, logistikos bazėms ir sandėliams, kur vyksta darbas su elektriniais vežimėliais ar krautuvais. Apytiksliai, kolonų apsauga gali sugerti smūgį iki 7000 kg. esant 11km/h greičiui.

Kaip uždėdamos apsaugos kolonoms?

Apsaugų kolonoms uždėjimas nėra sudėtingas. Montavimas greitas ir paprastas, tereikia vadovautis pateikiama instrukcija.

Kaip žinoti, kiek detalių reikės kolonos apsaugojimui?

Detalių skaičius priklauso nuo to, kokie yra apsauginiai kolonų atitvarai. Kadangi jų tipai ir formos yra skirtingos, iš anksto sunku apskaičiuoti. Taip pat detalių skaičius priklauso ir nuo kolonos dydžio. Paprastai kolonai apsaugoti užtenka 2-4 detalių. Visgi, prieš kolonų apsaugos detales verta iš anksto pasikonsultuoti su konsultantais bei išsimatuoti kolonų skersmenį. Kiekvienas atvejis yra individualus.