Statant bet kokias monolitines betonines konstrukcijas, bus reikalingi klojiniai, kurių kiekis priklauso nuo projekto ir nuo to kaip yra suplanuoti betonavimo darbai. Profesionalūs statybiniai klojiniai  – tai daugkartinio naudojimo surenkama ir lengvai išardoma skydų konstrukcija (skirtingai nei liktinių, kurie naudojami tik kartą ir tampa pamato dalimi), padedanti kokybiškai atlikti tokius darbus kaip pamatų liejimas ir laiptų įrengimas. Jų pagalba greičiau pastatomos sienos bei klojamos perdangos. Klojinių nuoma padeda gerokai sutaupyti ir įgyvendinti darbus, todėl nebūtina įsigyti visos būtinos įrangos. 

Klojinių nuoma – ką reikia žinoti

Įvairių įrankių ir prietaisų nuoma yra labai paplitusi paslauga statybų srityje. Taip yra dėl to, kad nuomotis yra žymiai pigiau, nei įsigyti reikalingą įrangą: 

  • Vienas iš pagrindinių pranašumų yra kaina. Jei įrangos reikia ganėtinai daug, tai net ir ilgalaikė pastolių nuoma atsieis gerokai pigiau nei naujų įsigijimas. 
  • Antras pranašumas – patogumas. Jei pastoliai nėra naudojami pastoviai, tai nuomos paslauga leidžia nesirūpinti jų saugojimu ir sandėliavimu, tuomet kai jie yra nenaudojami.
  • Trečias pranašumas – kokybė. Dažniausiai nuomojama įranga nenusileidžia kokybe naujai, nes yra pastoviai prižiūrima ir atsiradus poreikiui yra nedelsiant remontuojama.
  • Ketvirtas pranašumas – greitis. Norint įsigyti didelį pastolių kiekį, tektų laukti, kol jie būtų pagaminti ir yra tikimybė kad prasidėjus statyboms, jų dar neturėtumėte. Dėl to, nuoma leidžia pradėti naudotis išsirinkta įranga iš karto.

Klojinių nuomos laikotarpis

Klojinių nuoma gali būti tiek ilgalaikė tiek ir trumpalaikė. Pastaroji dažniausiai tinka pamatų liejimui ir gali trukti nuo vienos iki 4 savaičių. Ilgalaikė nuoma trunka kelis mėnesius, per kuriuos atliekami sienų ir perdangų įrengimo darbai. 

Klojinių nuomos kaina

Jei tiksliai žinote kokia įranga jums reikalinga, galite atsiųsti mums paklausimą, nurodant reikiamus elementus ir nuomos laikotarpį arba pridėkite projekto brėžinius ir mes padėsime su pasirinkimu. Kai kuriems darbams galima pasirinkti skirtingus atlikimo scenarijus – imti mažesnį pastolių kiekį ir betonavimo darbus atlikti paeiliui arba galima išsinuomoti daugiau įrangos, ir vienu metu išlieti visus pastato elementus. Vienu atveju sutaupysite dėl mažesnio pastolių kiekio, bet jų reikės ilgesnį laiką, o antru atveju – atvirkščiai. Bet kuriuo atveju, kviečiame susisiekti su mumis arba atvykti į mūsų biurą adresu Gamybos g. 8, Šiauliai.