Atliekant įvairius fasado apdailos darbus ir remonto darbus aukštų pastatų viduje bei montuojant ir atliekant ventiliacinių sistemų profilaktiką, dažnai tenka rūpintis priemonėmis, kurių pagalba galima užtikrinti ne tik saugumą, bet ir patogumą, atliekant įvairius darbus didesniame aukštyje. Įprastai šiam tikslui pasitelkiami pastoliai, tačiau kai darbų mąstai nėra dideli ir jiems atlikti pakanka kompaktiškesnio sprendimo, tai aliuminis bokštelis yra pats geriausias pasirinkimas. Dėl savo nedidelių gabaritų, mobilumo ir universalumo šie įrenginiai yra labai plačiai naudojami tiek vidaus, tiek ir išorės darbams, bei yra paklausūs tarp daugelio sričių specialistų: statybininkų, remontininkų, apdailininkų, dažytojų, vėdinimo specialistų ir netgi privačių asmenų, kuriems laikas nuo laiko tenka pasirūpinti savo namo išvaizda. Lyginant su įprastais pastoliais, aliuminis bokštelis turi kelis akivaizdžius pranašumus:

 • Supaprastinta mobili konstrukcija;
 • Lengvas montavimas ir demontavimas;
 • Galimybė perkelti iš vietos į vietą, naudojantis konstrukcijoje esančiais ratukais;
 • Galimybė susikomplektuoti norimo aukščio bokštelį ir pritaikyti jį vidaus arba išorės darbams. 

Aliuminio bokštelio nuoma suteikia dar daugiau galimybių, nes skirtingai nei įsigytas gaminys nereikalauja patalpų saugojimui, o esant poreikiui visada galima susikomplektuoti tokią konstrukciją, kuri labiausiai atitiks esamo projekto reikalavimams. Nuoma gali būti tiek trumpalaikė, tiek ir ilgalaikė, neišpučia projekto biudžeto ir turi daugybę kitų pliusų, dėl kurių klientai renkasi šią paslaugą:

 • Paprastesnis buhalterinių klausimų tvarkymas – bokštelio ir ko komplektuojančių dalių nereikia pajamuoti, rūpintis jo amortizacija ir kitais buhalteriniais klausimais.
 • Nenaudojamas bokštelis neužima vietos, nereikia jam skirti vietos, kuriame jis būtų saugomas. Išardžius bokštelį, nerizikuojama pamesti kurias nors komplektuojančias dalis.
 • Kaskart prireikus vis kitokiai komplektacijai, galima išsinuomoti tuos elementus, kurie leis atlikti numatytus darbus.
 • Nors ir atrodo panašiai, tačiau bokštelių pasirinkimas yra ganėtinai platus ir kiekvienas modelis tinka tam tikriems darbams. Turėti visus variantus yra praktiškai neįmanoma, o renkantis vieną universalų sprendimą galima ir suklysti.    

Aliuminių bokštelių dydžiai

Aliuminio bokštelio konstrukcija – tai iš kelių sekcijų susidedantis laikinas statinys, kurio surinkimui nereikia samdyti specialistų, kas gerokai supaprastina visa procesą. Norint išsirinkti tinkamiausią sprendimą tereikia aiškiai suprasti kokiame didžiausiame aukštyje bus atliekami darbia ir koks bus jų pobūdis ir mūsų specialistai padės sukomplektuoti pati tinkamiausią sprendimą. Konstrukcijos pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo atliekamų darbų specifikos. Vidaus darbams dažniausiai pakanka bokštelio galinčio išlaikyti vieną žmogų, tačiau atliekant fasado darbus, prie kurių pluša iš karto keli žmonės tikėtina, kad prireiks visiškai kitokios komplektacijos.

Mes savo klientams taip pat galime pasiūlyti bokštelius, kurie tinka pačių įvairiausių darbų atlikimui. Asortimente turime tiek lengvų, mobilių konstrukcijų darbams 2-3 metrų aukštyje, tiek sustiprinto profilio bokštelių, kurie nesunkiai atlaiko kelių žmonių ir papildomos įrangos svorį. 

Renkantis bokštelį, rekomenduojame atkreipti dėmesį į sekančius rodiklius, kurie padės tinkamai išsirinkti:

 • Leidžiama apkrova – nustatoma pagal tai kiek žmonių vienu metu planuoja dirbti bokštelyje ir ar ant jo bus sudėtos kokios nors medžiagos ar prietaisai, kurių svoris taip pat gali tūrėti ženklią įtaką bokštelio apkrovai. Šis rodiklis padės išsirinkti ir bokštelio dydį – jo plotį ir ilgį. Mūsų siūlomi modeliai yra 2-jų standartinių pločių: 75 ir 135 cm. Ilgis įprastai siekia nuo 180 iki 300 cm, tačiau reikalui esant galima sustatyti ir dvigubas ar net trigubas bokštelių konstrukcijas. Kuo didesni yra bokštelio gabaritai, tuo didesnėms apkrovoms jis yra pritaikytas. Mūsų siūlomos konstrukcijos, priklausomai nuo pasirinkto modelio atlaiko nuo 180 iki 800 kg apkrovas.
 • Reikalingas aukštis – taip pat labai svarbus rodiklis, nes būtent dėl darbo aukštyje ir yra nuomojami bokšteliai. Čia reikėtų atkreipti dėmesį, kad dažnai prie bokštelių techninių charakteristikų galiam pamatyti tris skaičius, susijusius su aukščiu, tai: pakloto aukštis, bokštelio konstrukcijos aukštis ir darbų atlikimo aukštis. 
 • Elementų skaičius. Jis dažniausiai priklauso nuo to kokiame aukštyje planuojate atlikti savo darbus. Bokštelio konstrukciją susideda iš kelių pagrindinių elementų sustatytų vienas virš kito. Nuo jų pasirinkimo priklausys ir kokiame maksimaliame aukštyje galėsite darbuotis.

Aliuminio bokštelio nuomos kaina ir laikotarpis

Savo klientams siūlome trumpalaikę ir ilgalaikę bokštelių nuomą. Pirmuoju atveju, įranga galima paimti dienai ar savaitei, antruoju – mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui. Esame lankstūs ir atsižvelgiame į klientų poreikius, todėl ir nuomos kaina priklauso tiek nuo laiko, kurį klientas naudosis bokšteliu, tiek ir nuo pasirinkto bokštelio komplektacijos ir dydžio. Kuo daugiau elementų yra reikalinga norimo bokštelio surinkimui ir kuo ilgesnis bei platesnis yra išsirinktas segmentas, tuo aukštesnė bus paros nuomos kaina, tačiau pasirinkus ilgalaikę nuomą, taikomos nuolaidos.

Mūsų būstinėje adresu: Gamybos g. 8, Šiauliai, esame pasiruošę ne tik suteikti reikiamas konsultacijas dėl bokštelių nuomos, bet ir sukomplektuoti tinkamiausią klientui variantą.