Visur kur vyksta statybos ar remonto darbai, atsiranda poreikis aptverti teritoriją ir tokiu būdu užkirsti kelią neteisėtam patekimui į ją tam, kad apsaugoti joje esantį turtą ir tuo pačiu užkirsti kelią galimiems žmonių susižeidimams ar nelaimingiems atsitikimams. Geriausiai šią funkciją atlieka laikina statybinė tvora. Jos pagalba greitai ir lengvai galima aptverti reikiamą žemės plotą, teritoriją prie pastato ar netgi kelio ruožą. Tokia tvora turi daug teigiamų savybių, dėl kurių tapo tokiu populiariu sprendimu:

  • Mobilumas – tvora yra greitai ir nesunkiai surenkama ir išardoma. Ja patogu transportuoti, o sandėliavimas nereikalauja ypatingų sąlygų. 
  • Universalumas – toks laikinas aptvėrimas gali būti naudojamas pačiose įvairiausiose vietose, tiek žymint tam tikrą teritoriją, tiek apribojant patekimą į ją.
  • Kaina – tai gerokai pigesnis sprendimas nei bandyti statyti kokį nors laikiną statinį net ir iš nebrangių medžiagų.

Statybinės tvoros charakteristika

Nors rinkoje yra įvairūs sprendimai skirti statybų aptvėrimui, tačiau patys populiariausi yra segmentai, kurių matmenys yra 2 metrai aukščio ir 3,5 metro pločio. Jie gaminami iš maždaug 2,5-3,3 mm storio vielos tinklo, privirinto prie keturių vamzdžių, sudarančių rėmą. Kiekvienas toks segmentas įsistato į specialius pagrindus ir yra sujungiamas tarpusavyje, taip sukuriant ilgą tvorą. Be jau paminėtų segmentų charakteristikų dar yra tokios:

Horizontalaus rėmo skersmuo (mm x mm) – 25 x 1 (arba 30 x 1,2)

Vertikalus rėmo skersmuo (mm x mm) – 40 x 1,2 (arba 38 x 1,2)

Svoris (kg) – nuo 11 iki 16 

Kokį plotą galima aptverti su statybinėm tvorom?

Dėka savo universalumo ir lengvo montavimo, mobiliomis statybinėmis tvoromis galima aptverti praktiškai bet kokį plotą. Jos vienodai gerai susirenka ant smėlio ir ant žolės. Reikalui esant segmentus galima paremti specialiomis atramomis, taip suteikiant aptvėrimui dar daugiau tvirtumo ir apsaugo nuo stipresnio vėjo, galinčio jį nuversti.

Mūsų įmonė su malonumu pasirūpins, kad jūsų statybvietė būtų tinkamai aptverta, aukščiausios kokybės tvoros segmentais. Galime pasiūlyti tiek nusipirkti tiek ir išsinuomoti reikalingą segmentų ir aptvėrimo priedų. Nors dauguma mūsų klientų yra iš Šiaurės Lietuvos (Šiauliai ir kiti miestai), tačiau bendradarbiaujame ir su užsakovais iš kitų regionų.