Kelio barjerai naudojami apsaugoti eisme dalyvaujančias transporto priemones nuo pakelės kliūčių ar pavojų, pvz., pakankamai statūs šlaitai, kad galėtų įvykti apvirtimas, stacionarūs objektai, pvz., tiltų atramos, ir vandens telkiniai. Kelio barjerai taip pat gali būti naudojami vykstant kelio darbams, remontui ir t.t.

Ilgalaikiams statybos projektams, ypač keliuose, dažnai reikia plastikinių kelio užtvarų. Mūsų pačių suprojektuotas ir pastatytas apsauginis barjeras puikiai tinka uždarant kelius, mažo greičio zonoms ir statybos projektų teritorijose.

Plastikinis kelio barjeras

Kelio plastikiniai barjerai naudojami siekiant sustabdyti transporto priemones ir užkirsti kelią galimiems pavojams: išvažiuoti iš kelio ir atsitrenkti į pakelėje stovintį medį, griovį, ar kt. kliūtį.

Plastikinė apsauginė tvorelė

Kodėl plastikinės tvorelės yra ryškios spalvos? Atsakymas labai paprastas – pasirinktos ryškios spalvos, kad būtų aiškiai matoma kliūtis kelyje net ir iš toli. Naudodami gerai matomas spalvas – raudoną ir baltą – mūsų kelio barjerai sumažina nelaimingų atsitikimų riziką, sudarant gerai matomą tvirtą sieną.

Turi keletą reikšmingų pranašumų, palyginti su tradiciniais barjerų sprendimais. Metalinės ir betoninės užtvaros yra ne tik itin sunkios, bet ir brangios. Tačiau lengvo plastiko dizainas atlieka tą pačią funkciją už nedidelę kainą.

Kiekviena detalė gali susijungti su kita dalimi, todėl labai lengvai gali būti sudaromi ilgiausi užtvarai. Todėl susidūrimo atveju užtvaras, į kurią atsitrenkiama, neapvirsta, o visa užtvaros grandinė sugeria smūgį. Genialaus blokavimo dizainas nereikalauja jokių papildomų detalių, nes kiekvienas barjeras yra suprojektuotas su vyrišku ir moterišku galu. Tai leidžia paprastai ir greitai sujungti užtvarą.

Skirtingai nuo tradicinių analogų, plastikinės kelio užtvaros gali būti įvairių spalvų. Polietileno plastiką galima dažyti bet kokia spalva ir apdoroti taip, kad jis neišbluktų esant itin kaitriai saulei.

Oranžinė spalva dažniausiai renkamasi kelių darbuose ir statybose. Tačiau kitos spalvos, pavyzdžiui, balta, yra naudingos kaip barjerai pėstiesiems. Matomumo trūkumas gali padėti nukreipti minias iš riboto patekimo vietų renginių metu. Kai plastikiniai kelių užtvarai pagaliau atliks savo paskirtį, jie bus visiškai perdirbami. Kad plastikas nepatektų sąvartynus.