Kęstas, UAB “Kesvalda”
Su IĮ “Arvėriva” bendradarbiaujame jau ilgą laiką. Esame patenkinti kainos ir kokybės santykiu ir neturime jokių nusiskundimų. Jų teikiamos paslaugos ir aptarnavimas yra aukščiausiame lygyje.
Vaidas, UAB „Rekana“
IĮ „Arvėriva“ teikiamomis paslaugomis esame patenkinti. Patraukli kaina, operatyvumas atliekant darbus ir supratimas, ko mums reikia leidžia šia įmone rekomenduoti savo verslo kolegoms ar partneriams bei pažįstamiems.
Ričardas, UAB „Melrunas“
Teko bendradarbiauti su IĮ „Arvėriva“. Drąsiai galiu sakyti, kad įmonėje dirba tvarkingi ir atsakingi žmonės. Mano geriausi linkėjimai, tikiuosi vėl bendradarbiausime.
UAB „Konig“
IĮ „Arvėriva“ savo paslaugomis tikrai pelnė mūsų pasitikėjimą, nuolat stengėsi kuo geriau prisitaikyti prie mūsų  poreikių.  Iki šiol bendradarbiavimas su šia įmone vyko sklandžiai, todėl jokių nusiskundimų neturime.
Vytautas, UAB „Elga“
Jie išpildė mūsų lūkesčius kalbant apie suteiktų paslaugų kokybę. Mūsų akimis vertinant jie verti 10 iš 10. Mes galime atsiliepti tik gerai, ir toliau būsim laimingi galėdami dirbti kartu dar ilgai ilgai!
Rimas, UAB „Agrotech“
Mes naudojomės IĮ „Arvėriva“ paslaugomis ir likome labai patenkinti. Komunikacija buvo efektyvi ir draugiška, įmonė buvo labai lanksti ir nepriekaištingai laikėsi pristatymo terminų. Apibendrinant – viskas buvo labai gerai, jokių problemų neturėjome.
Aukstata, UAB, Direktorius Vitas Stulgė www.aukstata.lt
Iš IĮ Arvėriva nuomojame klojinius ir esame patenkinti jų teikiamomis paslaugomis. Dar vienas jų pliusų tai, kad greitai reaguoja į pageidavimus ir juos įgyvendina.

Dokesta, UAB Direktorius Pranas Lingys
Iš IĮ Arvėriva pagal poreikį nuomojame autopakrovėjus, pastolius ir norime padėkoti šios įmonės visai komandai ne tik už kokybiškai suteiktas paslaugas, bet ir už operatyvumą.
ARMONTUS, UAB, Arūnas Kupčikas, Direktorius www.armontus.lt
Esame patenkinti IĮ Arvėriva teikiamomis paslaugomis – pastolių nuoma. Ši įmonė turi labai atsakingą vadovą, kuris atsakingai žiūri į savo klientų poreikius. Dirbant kartu su IĮ Arvėriva jokių problemų nebuvo iškilę. IĮ Arvėriva“ turi stiprią komandą, kuri staigiai reaguoja į visus pageidavimus.