Jokio pastato ar namo statyba mūsų laikais neapsieina be pastolių. Jie suteikia darbuotojams saugias ir patogias sąlygas pasiekti net ir aukščiausiai išsidėsčiusius statinio elementus. Šiuolaikiniai statybiniai pastoliai, nors ir atrodo gan paprastai, ir galbūt netgi primityviai, tačiau iš tiesų yra konstrukcijos, kurių gamybai ir techniniams parametrams yra keliami labai aukšti reikalavimai, siekiant užtikrinti statybinių darbų atlikimo aukštyje saugumą ir patogumą. 

Statybinių pastolių tipai

no images were found

Nuo senų laikų, kai pagrindinė medžiaga iš kurios buvo gaminami statybiniai pastoliai buvo mediena, pasikeitė daug kas. Šiandien, medį iš pirmų pozicijų išstumia plienas ir aliuminis – medžiagos, kurios pasižymi savybėmis, kurios neabejotinai daug labiau tinka siekiant sukurti daugkartinio naudojimo greitai surenkamas, tvirtas ir patikimas konstrukcijas, atsparias išoriniams veiksniams ir pritaikytas transportavimui ir sandėliavimui be ypatingų sąlygų.

Metalinės konstrukcijos tarpusavyje taip pat skiriasi, priklausomai nuo to, kokiu būdu yra montuojamos ir kokios jungtys naudojamos jų elementų sutvirtinimui. Tarp vienų populiariausių statybinių pastolių tipų yra taip vadinami fasadiniai arba rėminiai. Jų pagrindą sudaro vertikalūs rėmai sujungti tarpusavyje turėklų, skersinių ir paklotų pagalba ir taip sukuriant vieningą, kelių lygių, tarp kurių išlaikomas dviejų metrų tarpas, konstrukciją. Tokio tipo statybiniai pastoliai labai greitai susirenka, tačiau dažniausiai naudojami atvejais, kai pastato fasadas yra pakankamai lygus. Jei jame yra daug išsikišimų ir nestandartinių sprendimų tai dažniausiai naudojami moduliniai variantai. Šių pastolių sekcijos yra panašių išmatavimų kaip ir rėminiuose modeliuose, tačiau yra galimybė keisti lygį kas 50 cm, o skersiniai, laikikliai bei turėklai yra sujungiami specialių kaiščių, įkalamų į diskinius flanšus, esančius ant vertikalių atramų arba tvirtinami specialių jungčių-apkabų pagalba.

Nuo ko priklauso statybinių pastolių kaina?

no images were found

Kaip ir bet kurios kitos konstrukcijos, kurias sudaro keletas elementų, statybinių pastolių kaina priklauso nuo pagrindinių rodiklių, kurie parodo kiek ir kokių dalių reikės, kad sukurti tinkamiausią projektui laikiną statinį. Segmentų plotis, ilgis, darbų atlikimo aukštis ir lygių skaičius tai yra keletas svarbių parametrų, padėsiančių apskaičiuoti statybinių pastolių poreikį ir jų kainą.

Apsilankykite pas mus adresu Gamybos g.8, Šiauliai arba susisiekite patogiausiu būdu: telefonu ar elektroniniu paštu, kad sužinoti daugiau apie mūsų siūlomus pastolius ir jų kainas.