Jei ieškote savo statybos projektui pastolių, pirmiausia, turėsite nuspręsti kokio tipo pastoliai Jums priimtiniausi. Ne paslaptis, jog vieni populiariausių yra pastoliai su ratukais, kurie pasirenkami daugeliui skirtingų projektų dėl jų universalumo. Tokio tipo pastoliai gali būti pritaikyti darbui ant stogo ar netgi jei ketinate mūryti sienas. Apskritai, kalbant apie pastolių naudojimą, labai svarbu suprasti kiekvieno tipo naudą ir galimus pavojus, jog galėtumėte priimti geriausią sprendimą. Todėl nedelsdami, aptarkime pastolių su ratukais pagrindinius privalumus, kad galėtume išsiaiškinti ar jie Jums tikrai pasitarnaus ir pravers Jūsų statybų aikštelėje:

Mobilumas – jei ieškote tokio tipo pastolių, kuriuos būtų galima pernešti, pastoliai su ratukais tikrai yra tinkamas pasirinkimas. Vienas iš pagrindinių šių pastolių privalumų yra tai, kad juos galima lengvai perkelti, nes yra pastatyti ant ratukų. Tai puikiai tinka tiems projektams, kuriems dėl prieigos problemų darbo dienos pabaigoje reikia perkelti pastolius. 

Patogumas ir saugumas – tradiciniai pastoliai dažnai tvirtinami vietoje, kur ir bus atliekami statybos darbai, todėl kai kuriais atvejais jie nėra tokie patogūs darbuotojams. Pastoliai su ratukais yra saugesni ir patogesni įvairiose situacijose. Tokio tipo pastoliai turi atramines platformas ir visos yra apsaugotos turėklais. Tai apsaugo darbuotojus ir sumažina riziką nelaimingiems atsitikimams. Vienas iš patogumų, tai, jog platformas galima nuleisti ir pakelti į skirtingą aukštį, ko pasekoje darbuotojai gali dirbti skirtingame aukštyje.

Erdvumas – tai leidžia statybininkams laisvai judėti, o kai reikia ir prasilenkti su kitu darbuotoju. Itin plačios konstrukcijos ir platformos suteikia stabilumą ir saugesnį jausmą esant aukštai.

Lengva transportuoti  – pastoliai su ratukais gaminami iš aliuminio. Tai lengva medžiaga, bet tuo pačiu ir stipri, suteikianti tvarumo. Galimybė lengvai ir greitai sumontuoti pastolius leidžia darbuotojams pakeisti darbo pozicijas žymiai greičiau, nuo ko darbas tampa tik dar efektyvesnis.

Nors mobilieji pastoliai turi daug privalumų, negalime pamiršti fakto, jog tokio tipo pastoliai turi turėti nepriekaištingos kokybės ir būklės ratukus. Tai turi įtakos pastolių saugumui, jie suprojektuoti taip, jog užsifiksuotų ir būtų pastebimai stabilūs. Tad prieš pradedant darbą būtina atsižvelgti į ratų būklę.