Įvairiuose statybų objektuose, kur yra svarbus mobilumas arba kur didelių stacionarių konstrukcijų montavimas yra sudėtingas  tiek dėl nepakankamos vietos, tiek dėl didesnių išlaidų, tikrai pravers pastoliai su ratukais. Tai yra mobili bokštelių rūšis, tinkanti tiek išorės, tiek ir vidaus darbų atlikimui. Jų konstrukcija yra ypatinga tuo, kad jos pagrindą sudaro rėmas su ratukais, ant kurio gali būti montuojami standartiniai pastolių elementai. Tai leidžia pritaikyti pastolius ant ratukų reikiamam aukščiui. Tokia įranga leidžia užtikrinti saugios, patogios ir svarbiausia, mobilios darbo vietos sukūrimą. Esantys konstrukcijoje keturi ratukai padeda minimaliomis pastangomis perstumti bokštelį ten kur vyks darbai. Skirtingai nei įprasti fasadiniai pastoliai, jie neprivalo būti sustatyti palei visas pastato sienas, o įvairiems  darbams atlikti pakanka vieno modulio.       

Kodėl verta rinktis pastolius su ratukais?

Jei planuojate sklandžiam statybų ar remonto darbų atlikimui įsigyti arba išsinuomoti pastolius ant ratukų, svarbu aiškiai suprasti jų privalumus bei teikiamas naudas ir galimus trūkumus.  Siūlome atkreipti dėmesį į šiuos pastolių ypatumus:

  • Kompaktiškumas – pastolių su ratukais konstrukcija dažniausiai būna 2-3 metrų pločio ir esant poreikiui, gali būti papildoma arba išardoma iki reikiamo aukščio. Tai leidžia ją naudoti net ir nedidelėse patalpose. Be to, juos nesunkiai atsivešite net ir lengvojo automobilio pagalba.
  • Mobilumas – kaip jau minėta neabejotinai vienas svarbiausių veiksnių, dėl kurių šie įrenginiai yra naudojami apdailos ir kitiems darbams atlikti. Ratukai leidžia ne tik lengvai stumdyti konstrukciją iš vienos vietos į kitą, bet ir poreikiui esant, visą bokštelį per kelias minutes galima perkelti į kitas patalpas.
  • Nedidelis svoris – aktualus tiek stumdant pačią konstrukciją, tiek ir transportuojant ją. Dažnu atveju net ir nedidelio automobilio gali pakakti, kad transportuotumėte kelių metrų aukščio pastolius su ratukais, ypač jei jų elementai yra aliuminiai.
  • Funkcionalumas – tokio tipo pastoliai yra labai populiarūs dėl universalaus pritaikymo. Šiuos pastolius galima pritaikyti tiek privatiems poreikiams, tiek ir didesniuose objektuose, kai nėra galimybės pastatyti stacionarių konstrukcijų. 
  • Kaina –  labai optimali ir prieinama daugeliui, nes dėl ganėtinai nedidelių gabaritų ir mažesnio elementų skaičiaus, nei jų naudojama stacionariuose pastoliuose, mobilūs pastoliai apsieis jums žymiai pigiau.

Pasikonsultuoti dėl pastolių su ratukais nuomos arba įsigijimo galite atvykę pas mus, adresu Gamybos g. 8, LT-76128 Šiauliai, paskambinę arba tiesiog parašę mums elektroninį laišką.