Kodėl naudinga nuomotis, o ne pirkti pastolius, ir kodėl tai verta daryti iš IĮ Arvėriva?

Kodėl verta rinktis „Arvėriva“?

 Efektyvumas ir mažiausios išlaidos – Mūsų ir Jūsų tikslas;

  • Jau 18 metų savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis: profesionalumas, pasitikėjimas, pagarba.
  • Profesionalios nemokamos konsultacijos kaip taupiai išsinuomoti pastolius;
  • Pastolių komplektavimas – parinkimas pagal konkretų objektą;
  • Konsultacijos sudėtingų objektų pastolių montavimo ir specifinių pastolių priedų panaudojimo galimybių klausimais;
  • Apmokome Jūsų darbuotojus montavimo ypatumų kaip greitai, taupant laiką, dirbti su klojiniais pastolių įsigijimo pagal struktūrinių fondų reikalavimus;
  • Galime pasiūlyti pastolių montavimą ir pristatymą;

Mes taupome ne tik Jūsų pinigus ir laiko resursus, bet ir rūpinamės Jūsų darbuotojų saugumu bei darbų našumu.

IĮ Arvėriva  – tai statybinių įrenginių nuomoje ir pardavime besispecializuojanti įmonė jau daugiau kaip 18 metų. Įmonė turi ilgametę patirtį pastolių bei klojinių montavimo klausimais ir yra pasiruošę ja pasidalinti su savo klientais. IĮ Arvėriva tikslas – plėtoti ilgalaikę ir patikimą partnerystę su klientais, todėl nuolat ieško būdų aptarnavimui pagerinti ir problemų sprendimui rasti.

Pastolius nuomotis naudinga ne tik dėl to, kad tai labiau apsimoka finansiškai, bet ir saugiau. Jeigu Jūsų gyvenime statybiniai darbai nėra kasdienybė, tai pastolius pirkti neapsimoka pinigų atžvilgiu. Nusipirkę savo pastolius jų negalėsite pritaikyti vėl, jei atsiras nauji poreikiai, reikia turėti, kur juos laikyti ir nuolat prižiūrėti.  Be to, nuomojant pastolius  iš IĮ Arvėriva Jūs gausite patarimus, instrukciją ir pagalbą.

IĮ Arvėriva turi pakankamai ir įvarių pastolinių elementų, kad galėtų aprūpinti įvairius klientų pageidavimus, padėti išspręsti įvairius kilusius. Ši kompanija yra lanksti ir dirba su visais klientais. Kai kuriems padeda įvykdyti didelius projektus, o kai kuriems įgyvendinti ir smulkius užsakymus. IĮ Arvėriva pastoliai yra patogūs ir lengvai montuojami. Įmonės darbuotojai padės Jums susikomplektuoti pastolius tiksliai ir nesinuomoti nereikalingų elementų, nes mokėkite už pastolius, o ne už orą.

Taip pat įmonė pasiūlys Jums mūro stelažus, mobilius aliuminio bokštelius, pamatų, perdangos, laiptų klojinius.. Iš IĮ Arvėriva verta nuomotis pastolius, nes įmonei svarbu profesionalumas, patirtis, pasitikėjimas, atviras ir nuoširdus bendravimas, atsakomybė prieš kiekvieną klientą.

Taigi, pastolių nuoma – puiki paslauga, kuri suteikia reikiamas statybos priemonės ir kartu gaunama konsultacija, kaip naudotis pastoliais, kad darbuotojai dirbtų saugioje aplinkoje su atlikta pastolių patikra.

IĮ Arvėriva ne tik nuomoja pastolius, bet ir  yra MK KOLEKT kaminų atstovai. MK KOLEKT kaminai atitinka aukščiausios kokybės šiuolaikinių kaminų reikalavimus. Šie kaminai greitai sudaro puikią trauką, yra atsparūs rūgštims, aukštos temperatūros poveikiui, atsparūs suodžių uždegimui, kamino sistema dirba tiek žemoje, tiek aukštoje temperatūroje. Kaminas izoliuotas mineraline akmens vata, tinka įvairių rūšių kuras. Juos lengva, paprasta montuoti ir jiems suteikia 30 metų garantija.

IĮ Arvėriva – tai įmonė, kuriai rūpi jos klientas. Ji pasižymi kokybiškų statybinių įrenginių nuoma bei aukšto lygio MK KOLEKT kaminų prekyba.

IĮ Arvėriva – pastolių ir klojinių nuomos specialistai, jau 18 metų savo patirtį dalina Jums!

IĮ „Arvėriva“ – nuomoja pastolius, o ne kvadratinius metrus.

pastoliu nuoma

© 2020 IĮ "Arvėriva" | Privatumo politika
  
Sprendimas: FCR Media Lietuva