Laikai kai sandėliuose didžiąją darbų dalį tekdavo atlikinėti rankomis po truputi tolsta ir svarbų vaidmenį tame vaidina šiuolaikinė sandėliavimo įranga/technika. Įvairios pakylos, krautuvai bei vežimėliai ne tik palengvina ir pagreitina darbus, bet ir leidžia atlikti darbus, kurių be jų pagalbos atlikti būtų praktiškai neįmanoma.  

Sandėliavimo įrangos panaudojimo sritis

Sandėlis mūsų laikais tai daug daugiau ne vien vieta kurioje yra laikomos ir saugomos prekės ar inventorius. Tai svarbi kiekvieno verslo dalis, nuo kurios tinkamo funkcionavimo priklauso daugybė kitų procesų. Dėl šios priežasties, tinkai pasirinkta įranga ir technika leidžia ženkliai pagerinti darbų efektyvumą, darbuotojų našumą ir žinoma padidina saugumą.   

Viena dažniausiai sandėliuose sutinkama technika – šakiniai krautuvai. Juos ko gero drąsiai galima vadinti ir pačiais našiausiais prietaisais. Priklausomai nuo variklio tipo jie gali būti naudojami tiek patalpose, tiek ir atvirose erdvėse. Šakiniai krautuvai yra naudojami iškraunant atvažiavusius krovinius, gabenant juos iki numatytos sandėliavimo vietos, sukraunant ant stelažų ir vykdant atvirkštinius procesus, organizuojant prekių išvežimą. Jų pagalba taip pat galima keisti sandėlyje esančios įrangos bei baldų išdėstymą. Krautuvų kaina priklauso nu daugybės veiksnių, tokių kaip galingumas, variklio tipas, gamintojas ir žinoma atliekamos funkcijos.

Sandėliavimo technikos privalumai

Be to, kad sandėliavimo technika padeda ir palengvina daugelį darbų, ji taip pat atlieka labai svarbų vaidmenį siekiant efektyviai išnaudoti sandėliavimo vietą. Net ir nedidelio ploto patalpose, stelažų sistemų pagalba galima padaryti ganėtinai talpiomis. Tačiau aukštai išdėstytos lentynos, bėra lengvai pasiekiamos, o čia ir pasijaučia tie privalumai, kuriuos gali suteikti sandėliavimo technika ir įranga. Pakylų pagalba darbuotojai nesudėtingai pasieks net ir aukščiausiai esantį inventorių, o keltuvais į palubes galima užkelti net ir kelias tonas sveriantį krovinį. Tokiu būdu, išsprendžiamas vietos trūkumo klausimas, o sandėlį galima greitai pritaikyti prie augančių verslo poreikių.

Apie visus mūsų siūlomus sprendimus, skirtus sandėliams, klientai gali sužinoti atvykę pas mus adresu: Gamybos g. 8, Šiauliai. Taip pat su mumis galima susisiekti kontaktų skiltyje nurodytais telefonais ir el. paštu.

Sandėliavimo technika, prekyba šakiniai krautuvais Šiauliuose bei Šiaurės Lietuvoje

IĮ „Arvėriva“ siekdama patenkinti klientų poreikius nuomoja ir parduoda italų gamybos savaeigės sandėliavimo pakylas.

IĮ „Arvėriva“ siekdama pagerinti klientų aptarnavimą savo veikloje taip pat naudoja šakinius krautuvus. Šakinių krautuvų pagalba klientams pastolius, bei klojinius pakrauname, iškrauname ir sandėliuojame sandėlyje.

Šakiniai krautuvai reikalingi ir naudingi sandėlio darbuotojams, kurie turi pakelti, nuleisti ar tiesiog į kitą vietą pristatyti didelį svorį sveriančius krovinius.

Galime pasiūlyti šias paslaugas:

Šakiniai krautuvai. Nuoma.

Šakiniai krautuvai. Pardavimas.

Sandėliavimo technika. Nuoma.

Sandėliavimo technika. Pardavimas.