Mobilūs aliuminio bokšteliai. Prekyba, nuoma Šiauliuose bei Šiaurės Lietuvoje

IĮ Arvėriva prekiauja, nuomoja ir prekiauja įvairaus dydžio ir aukščio mobiliais, universaliais aliuminiais bokšteliais, kurie lengvai surenkami, skirti tiek profesionaliems statybininkams, tiek buitiniam naudojimui.

Mobilūs aliuminio bokšteliai Faraone

Mobilūs aliuminio bokšteliai suteikia galimybę pasiekti sunkiau prieinamas vietas, net ir tuomet, kai darbai vyksta dideliame aukštyje. Naudojant šį įrenginį, patogiau galima pasiekti bet kokią vietą, todėl darbo tempas tampa kur kas spartesnis.

Biuro langų valymas, įvairių konstrukcijų tvirtinimas, remontas ar šiltinimas – tai tik keletas pagrindinių darbų, kuriuose gali būti naudojami šie mobilūs aliuminio bokšteliai. Platus dydžių ir konstrukcijų pasirinkimas leidžia išsirinkti tinkamiausią variantą, o esant poreikiui, galima pagaminti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą.

Italų firmos „Faraone“  Lenkijoje gaminami aliuminio bokšteliai atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus, yra patvarūs ir ilgaamžiški. Ilgus metus kopėčių, pastolių, keltuvų ir kitų panašių įrenginių gamyboje pirmaujanti bendrovė žinoma ir vertinama daugelyje Europos valstybių, todėl šių mobilių aliuminio bokštelių pirkimas ar nuoma – saugus ir patikimas pasirinkimas. Šiuos įrenginius lengva surinkti ir transportuoti, todėl naudojant juos statybose, nereikės skirti daug laiko darbų ruošai – galėsite susikoncentruoti į galutinį rezultatą.

Siūlome Jums aliuminio bokštelius, kurie savo tvirtumu ir kokybe džiugins ilgus metus. Stengiamės palengvinti Jūsų darbus statybų aikštelėje, todėl Jums beliks nuspręsti, kas domina labiau – mobilių aliuminio bokštelių prekyba ar nuoma. Pastarasis variantas dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai darbai yra trumpalaikiai, o jų pobūdis ir techninių galimybių poreikis nuolat kinta. Aliuminių bokštelių pirkimas yra didelė investicija, todėl siekdami pateisinti Jūsų lūkesčius, siūlome kokybiškus, savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų įrenginius patrauklia kaina.