Kokie yra pastoliai ir kur jie naudojami

Statybų sektoriuje ir dirbant statybos darbus būtina turėti patikimus pastolius. Ne kiekvienas gali turėti savo pastolius, todėl juos gali išsinuomoti iš įmonių, kurios užsiima pastolių nuoma, prekyba ir montavimu. Įmonės, užsiimančios pastolių nuoma gali pasiūlyti įvairių gamintojų ir įvairių rūšių pastolių. Gali būti fasadiniai rėminiai ir moduliniai pleištiniai pastoliai bei surenkami aliuminiai bokšteliai. Viskas priklauso nuo to, ką norite statyti ir kokie yra Jūsų poreikiai.

Fasadiniai pastoliai dažniausiai naudojami, kai reikia apšiltinti, nudažyti fasadus ar atlikti stogų pakalimo darbus. Tai pastoliai, kurie yra greitai montuojami, lengvi ir patikimi. Paprastai fasadinių pastolių konstrukcija susideda iš vertikalių rėmų, plieninių paklotų bei apsauginių detalių. Pastoliai prie fasado pritvirtinami įsukamais ankeriais. Kad jaustumėtės saugiai ant pastolių, yra naudojamos borto lentos. Šių pastolių aukščio žingsnis yra 2 metrai, o plotis gali būti arba 0,73 m. arba virš metro.

Moduliniai pleištiniai pastoliai yra naudojami atliekant mūro darbus. Šių pastolių aukščio žingsnis 0,5 m. Šie pastoliai tinkami norint apstatyti sudėtingus statinius, tokius kaip bažnyčios, pramoniniai įrenginiai, laivai ir panašiai.  Taip pat yra tinkami montuojant platformas tiltams ir scenoms. Jų montavimas taip pat nesudėtingas, tereikia tik plaktuko, kuris užkaltų  tvirtinimo pleištus.

Aliuminius bokštelius patogu naudoti, kai darbai atliekami viduje arba lygioje vietoje. Aliuminiai bokšteliai yra lengvi ir mobilūs, turi ratukus su stabdžiais. Juos galima lengvai perstumti rankomis ir tokiu būdu išvengti užstatyti didelius plotus pastoliais. Prie aukštesnių bokštelių siekiant užtikrinti stabilumą yra montuojamos šoninės atramos arba platinama važiuoklė.

Taigi, pasirinkę tinkamus pastolius ne tik kokybiškai atliksite darbus, bet ir saugiai jausitės.

© 2020 IĮ "Arvėriva" | Privatumo politika
  
Sprendimas: FCR Media Lietuva