Nors daugeliui pastoliai asocijuojasi su darbais, atliekamais pastato išorėje, tačiau jų panaudojimas gali būti gerokai platesnis. Lengvai surenkamos ir išardomos konstrukcijos bei nedidelis elementų svoris suteikia galimybę juos naudoti ir patalpų viduje. Būtent dėl šios priežasties, pastoliai vidaus darbams yra naudojami labai įvairiems darbams. 

Kokiems darbams tinkami vidaus pastoliai?

Pastolių konstrukcijų pritaikymas įvairių darbų atlikimui dažniausiai priklauso nuo to, koks yra patalpų vidus. Pavyzdžiui,  jei tai yra standartinis kambarys daugiabutyje, tuomet pastolių montavimas jo tapetavimui ar dažymui nėra pats geriausias sprendimas, tačiau jei darbai bus atliekami sporto salėje, sandėlyje ar gamyklos ceche, tai be jų išsiversti bus gerokai sunkiau. Kuo aukščiau tenka kilti, siekiant atlikti  reikalingus apdailos darbus, tuo didesnė tikimybė, jog jums bus reikalingi pastoliai. Tinkavimas, dažymas, elektros instaliacijos tvarkymas ir netgi dekoravimo darbai gali būti atliekami naudojant sumontuotas palei sienas laikinas konstrukcijas. 

Taigi bet kuriame objekte, kur vidaus sienų aukštis viršija tris ar net keturis metrus, yra galimas pastolių panaudojimas, sakytume net ir rekomenduojamas. Be jų, taip pat neišsiversite kai prie projekto dirba didesnis žmonių skaičius, o didžioji darbų dalis turi būti atlikta aukštai užsilipus, nes kitu būdu negalima pasiekti reikalingų vietų, pasinaudojant įprastomis priemonėmis, tokiomis kaip kopėčios arba specialios pakylos.

Pastolių vidaus darbams privalumai

Dažnu atveju vidaus darbams atlikti galima pasitelkti mobilius pastolius ar bokštelius. Ypač jei prie objekto dirba didelis žmonių skaičius,  spaudžia terminai ir tiek techninės, tiek ir finansinės galimybės leidžia įsigyti reikalingą įrangą, tuomet pastoliai vidaus darbams suteikia gerokai daugiau lankstumo ir patogumo.  Patogu tai, kad tik kartą surinkus konstrukciją, nebereikia rūpintis jos kilnojimu iš vietos į vietą. Tokiomis sąlygomis, darbus gali atlikti keletas žmonių iš karto. Tuomet nereiks gaišti laiko ir darbai vyks gerokai greičiau. Pastoliai taip pat leidžia vienu metu atlikti skirtingus darbus, nelaukiant eilėje, pavyzdžiui atlikus tinkavimo darbus viršuje ir tinkuotojams nusileidus į žemesnį lygį, elektrikai gali pradėti darbuotis su elektros instaliacija.

Vidinių pastolių kaina

Norint įvardinti tikslią pastolių nuomos arba pirkimo kainą, turime žinoti kiek ir kokių konstrukcijų reikės mūsų klientams, įgyvendinant jų projektus. Galutinė kaina priklauso tiek nuo segmentų kiekio, tiek ir nuo papildomų elementų, tokių kaip: turėklai, skersiniai, kopėčios ir paklotai. Nuomos atveju, kaina dar priklauso ir nuo laikotarpio, kurį pasirinkta įranga bus naudojama. 

Visus, kas domisi pastolių vidiniams darbams kaina, kviečiame susisiekti su mumis patogiausiu būdu: paskambinus telefonu, parašius mums elektroninį laišką su užklausa arba atvykus į mūsų būstinę adresu – Gamybos g. 8, Šiauliai. Įvertinsime jūsų poreikius, patarsime ką geriausia jūsų atveju pasirinkti ir pateiksime optimalų pasiūlymą.