Mobilūs aliuminio bokšteliai – tai tvirtos ir stabilios konstrukcijos, primenančios nedidelius pastolius. Jų išskirtinumas yra platus pritaikymas, universalumas ir unikalumas, kas leidžia efektyviai ir saugiai atlikti įvairiausius montavimo, statybų, remonto, buitinius ir kitus darbus, kurie reikalauja pasilipti kiek aukščiau nuo žemės paviršiaus arba grindų. Surenkamos ir išardomos konstrukcijos dėka mobilus aliuminis bokštelis gali būti reguliuojamo aukščio ir pritaikytas darbui įvairiomis sąlygomis, nepriklausomai nuo to ar tai pastato vidus ar išorė.

Kam tinka mobilūs aliuminio bokšteliai?

Mobilūs bokšteliai idealiai tinka darbams įvairiame aukštyje. Tai gali būti sodo namelio fasado pataisymai 2-3 aukštyje arba apšvietimo tvarkymas gamyklinėse patalpose, kurių lubos yra iškeltos į 6-7 metrų aukštį. Savo tvirtos konstrukcijos ir universalumo dėka, mobilius bokštelius renkasi daugelis specialistų, įvairiems remontiniams, statybiniams, apdailos ir rekonstrukciniams darbams atlikti. Juos taip pat mėgsta ir privatūs klientai, turintys nuosavus namus ir naudojantys bokštelius buitiniams darbams, tokiems kaip dažymas, remontas ir netgi derliaus nuėmimas. Esant poreikiui, mobilių bokštelių aukštį galima reguliuoti, pritaikant esamiems poreikiams. Iš esmės, priklausomai nuo aukščio, kuriame yra atliekami darbai, tokia konstrukcija galia atstoti kelis statybose ir remontuose naudojamus įrenginius: pakylas, kopėčias, pastolius ir kelių lygių bokštelius. Be to, jų kaina yra tikrai konkurencinga, kas neabejotinai suteikia dar daugiau pranašumo nei kitos analogiškos priemones.

Mobilaus aliuminio bokštelio privalumai

Be aukščiau išvardintų universalumo ir bokštelių pritaikymo įvairiems darbams, jei pasižymi ir kitais privalumais:

  • Nedidelis svoris. Aliuminio konstrukcija pasižymi ko gero geriausiais rodikliais iš visų analogų. Tai turi didelės įtakos transportuojant bokštelius ar perkeliant juos iš vienos vietos į kitą.
  • Surinkimo paprastumas. Priklausomai nuo to, kokiai užduočiai ruošiate bokštelį, jo montavimas ir demontavimas užtruks vos kelias minutes. Tai neabejotinai yra patogu tais atvejais kai tarpuose tarp darbų nesinori laikyti surinktos konstrukcijos.

Esame pasiruošę savo klientams pasiūlyti platų mobilių aliuminio bokštelių asortimentą, pritaikytą jų poreikiams ir vykdomo projekto ypatumams, nepriklausomai nuo to kurioje Lietuvos vietoje prireikia mūsų paslaugų: Vilnius, Kaunas, Šiauliai ar bet kuris kitas šalies miestas.  

Mobilių aliuminio bokštelių prekyba Šiauliuose bei Šiaurės Lietuvoje

IĮ Arvėriva prekiauja, nuomoja ir prekiauja įvairaus dydžio ir aukščio mobiliais, universaliais aliuminiais bokšteliais, kurie lengvai surenkami, skirti tiek profesionaliems statybininkams, tiek buitiniam naudojimui.

Mobilūs aliuminio bokšteliai Faraone

Mobilūs aliuminio bokšteliai suteikia galimybę pasiekti sunkiau prieinamas vietas, net ir tuomet, kai darbai vyksta dideliame aukštyje. Naudojant šį įrenginį, patogiau galima pasiekti bet kokią vietą, todėl darbo tempas tampa kur kas spartesnis.

Biuro langų valymas, įvairių konstrukcijų tvirtinimas, remontas ar šiltinimas – tai tik keletas pagrindinių darbų, kuriuose gali būti naudojami šie mobilūs aliuminio bokšteliai. Platus dydžių ir konstrukcijų pasirinkimas leidžia išsirinkti tinkamiausią variantą, o esant poreikiui, galima pagaminti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą.

Italų firmos „Faraone“  Lenkijoje gaminami aliuminio bokšteliai atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus, yra patvarūs ir ilgaamžiški. Ilgus metus kopėčių, pastolių, keltuvų ir kitų panašių įrenginių gamyboje pirmaujanti bendrovė žinoma ir vertinama daugelyje Europos valstybių, todėl šių mobilių aliuminio bokštelių pirkimas ar nuoma – saugus ir patikimas pasirinkimas. Šiuos įrenginius lengva surinkti ir transportuoti, todėl naudojant juos statybose, nereikės skirti daug laiko darbų ruošai – galėsite susikoncentruoti į galutinį rezultatą.

Siūlome Jums aliuminio bokštelius, kurie savo tvirtumu ir kokybe džiugins ilgus metus. Stengiamės palengvinti Jūsų darbus statybų aikštelėje, todėl Jums beliks nuspręsti, kas domina labiau – mobilių aliuminio bokštelių prekyba ar nuoma. Pastarasis variantas dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai darbai yra trumpalaikiai, o jų pobūdis ir techninių galimybių poreikis nuolat kinta. Aliuminių bokštelių pirkimas yra didelė investicija, todėl siekdami pateisinti Jūsų lūkesčius, siūlome kokybiškus, savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų įrenginius patrauklia kaina.