Rinkoje yra daugybė priemonių ir įrangos, pritaikytos šiuolaikinėms statyboms, padedančios saugiai ir greitai atlikti daugybę fasadinių ir vidaus apdailos darbų, net ir esant gerokai virš žemės paviršiaus. Visų pirma, tai įvairūs statybiniai pastoliai, bokšteliai, keltuvai ir kitos priemonės. Fasadiniai pastoliai su ratukais šioje kategorijoje užima ypatingą vietą, nes daugeliu atvejų gali atstoti brangesnę įrangą, atliekančią panašias funkcijas. Toks variantas yra priimtinas daugeliui, nes pasižymi kompaktiškais gabaritais, mobilumu ir mažesne kaina.

Fasadinių pastolių su ratukais naudojimas

Šio tipo pastoliai yra nepakeičiami tais atvejais, kai tenka atlikti nedidelės apimties darbus arba tada, kuomet dėl tam tikrų trukdžių nėra įmanoma naudotis įprastomis stacionariomis konstrukcijomis. Vieni iš dažniausiai pasitaikančių iššūkių yra: įmantrus fasadas, ilgas ar sudėtingas reikalingų pastolių montavimas ir dažno jų transportavimo poreikis, todėl juos įveikti lengviausia naudojantis fasadiniais pastoliais ant ratukų.

Nežiūrint į tai, jog šios įrangos pagrinde yra įmontuoti ratukai, ji yra visiškai tinkama naudoti ir lauko sąlygomis. Tik dirbant tokiomis sąlygomis, svarbu suprasti, kad vien užblokuoti ratukų nepakanka ir tenka pasirūpinti papildomomis saugumo priemonėmis. Jei pagrindą sudarančiame rėme yra numatytos pastolį fiksuojančios išsitraukiančios atramos-kojos, tai jomis būtinai reikėtų pasinaudoti. Jos ne tik stabilizuoja visą konstrukciją, bet ir padeda pastatyti ją lygiai, sukuriant saugesnes darbo sąlygas. Jei naudojamasi aukštesniais pastoliais tai vertėtų pasinaudoti ir papildomomis atramomis, kurių paskirtis yra užtikrinti, kad pastolis neapsivers jei lauke būtų vėjuota.   

Kodėl verta įsigyti fasadinius pastolius su ratukais?

Mobilūs fasadiniai pastoliai yra puikus pasirinkimas ir tinkamas įvairiems statybų objektams, nes pasižymi daugybe privalumų:

  • Greitas ir nesudėtingas montavimas, užtrunkantis vos kelias minutes ir nereikalaujantis ypatingų įrankių.
  • Platus panaudojimas tiek išorės, tiek ir vidaus darbams.
  • Komplektuojami elementai yra lengvi ir juos nesudėtinga transportuoti. Nepriklausomai ar jūsų tikslas yra Šiauliai, ar bet kuris toliau esantis miestas, gan lengvai nusivešite pastolius net ir įprastu automobiliu.
  • Pastolių konstrukciją tinka darbams iki 20 metrų aukštyje, o viename lygyje gali lengvai sutilpti iki 3-jų žmonių.
  • Mobilumas, užtikrinamas rėme esančių ratukų pagalbą, tačiau esant reikalui atramų ir reguliuojamų kojų pagalba fasadinis pastolis gali būti saugiai ir stabiliai užfiksuojamas tam tikroje konkrečioje vietoje.