Mes įsiklausome į tai, ką sako mūsų klientai.

Mūsų klientai – įkvėpimo įmonės ir paslaugų asortimento plėtros šaltinis, daugiau nei 20 metų veiklos metu įsiklausėme ir pasiūlėme Jums aktualias paslaugas, nuolatos jas papildydami ir pritaikydami Jūsų poreikiams.

0
KLIENTŲ
0+
OBJEKTŲ
0%
LAIMINGŲ KLIENTŲ!
0
LIETUVOS VIETOVIŲ
0+
PREKIŲ

Apie mus

Artūro Toleikio įmonė įkurta 1998 metų kovą šiauliuose.

Įmonės pagrindinė veikla – statybinės įrangos nuoma ir pardavimas.

2004 metų gruodį įmonė išplėtė veiklą, pradėjo pardavinėti ir nuomoti šakinius krautuvus, reorganizuota į IĮ „Arvėriva“.

Nuolat stebėdami rinkos poreikius, mes neapsiribojame tik standartiniais sprendimais,  nuolat atsivežame specifinių įrenginių. Galime pasiūlyti specialiai laiptams lieti skirtus klojinius, mūro darbams skirtus elektrinius stalus, kai maontuoti pastolius trukdo stogelis ar reklaminė iškaba padės pastolių “tiltas” ir darbai nesutriks. O šiukšles iš pastato viršutinių aukštų saugiai ir lengvai išmesite latakų pagalba.

Per eilę metų įgijome patirties pastolių montavimo klausimais ir pasiruošę ja pasidalinti su savo klientais. Mes nuolat ieškome būdų aptarnavimui pagerinti ir kartu ieškome problemų sprendimų.

1998
Įkurėme įmonę
Savo veiklą pradėjome nuo statybinės įrangos nuomos ir pardavimo.
2004
Išplėtėme savo veiklą!
Reorganizavome įmonę į IĮ „Arvėriva“ ir išplėtėme veiklą – pradėjome nuomoti ir pardavinėti šakinius krautuvus.

Artūras Toleikis

I-V: 08.00-16.00 Klientų linija:

+370 687 45841

Skambinkite, rasime Jums tinkamą sprendimą !

Tel.: +370 611 40037

Kęstas, UAB “Kesvalda”
Su IĮ “Arvėriva” bendradarbiaujame jau ilgą laiką. Esame patenkinti kainos ir kokybės santykiu ir neturime jokių nusiskundimų. Jų teikiamos paslaugos ir aptarnavimas yra aukščiausiame lygyje.
Vaidas, UAB „Rekana“
IĮ „Arvėriva“ teikiamomis paslaugomis esame patenkinti. Patraukli kaina, operatyvumas atliekant darbus ir supratimas, ko mums reikia leidžia šia įmone rekomenduoti savo verslo kolegoms ar partneriams bei pažįstamiems.
Ričardas, UAB „Melrunas“
Teko bendradarbiauti su IĮ „Arvėriva“. Drąsiai galiu sakyti, kad įmonėje dirba tvarkingi ir atsakingi žmonės. Mano geriausi linkėjimai, tikiuosi vėl bendradarbiausime.
UAB „Konig“
IĮ „Arvėriva“ savo paslaugomis tikrai pelnė mūsų pasitikėjimą, nuolat stengėsi kuo geriau prisitaikyti prie mūsų  poreikių.  Iki šiol bendradarbiavimas su šia įmone vyko sklandžiai, todėl jokių nusiskundimų neturime.
Vytautas, UAB „Elga“
Jie išpildė mūsų lūkesčius kalbant apie suteiktų paslaugų kokybę. Mūsų akimis vertinant jie verti 10 iš 10. Mes galime atsiliepti tik gerai, ir toliau būsim laimingi galėdami dirbti kartu dar ilgai ilgai!
Rimas, UAB „Agrotech“
Mes naudojomės IĮ „Arvėriva“ paslaugomis ir likome labai patenkinti. Komunikacija buvo efektyvi ir draugiška, įmonė buvo labai lanksti ir nepriekaištingai laikėsi pristatymo terminų. Apibendrinant – viskas buvo labai gerai, jokių problemų neturėjome.
Aukstata, UAB, Direktorius Vitas Stulgė www.aukstata.lt
Iš IĮ Arvėriva nuomojame klojinius ir esame patenkinti jų teikiamomis paslaugomis. Dar vienas jų pliusų tai, kad greitai reaguoja į pageidavimus ir juos įgyvendina.

Dokesta, UAB Direktorius Pranas Lingys
Iš IĮ Arvėriva pagal poreikį nuomojame autopakrovėjus, pastolius ir norime padėkoti šios įmonės visai komandai ne tik už kokybiškai suteiktas paslaugas, bet ir už operatyvumą.
ARMONTUS, UAB, Arūnas Kupčikas, Direktorius www.armontus.lt
Esame patenkinti IĮ Arvėriva teikiamomis paslaugomis – pastolių nuoma. Ši įmonė turi labai atsakingą vadovą, kuris atsakingai žiūri į savo klientų poreikius. Dirbant kartu su IĮ Arvėriva jokių problemų nebuvo iškilę. IĮ Arvėriva“ turi stiprią komandą, kuri staigiai reaguoja į visus pageidavimus.

Jau daugiau nei 20 metų – Patogu … ir … Lengva!  Paslaugos