Statybinių pastolių panaudojimas ir pritaikymas įvairiems statybiniams ir apdailos darbams yra labai platus, tačiau pasitaiko situacijų, kai dėl tam tikrų priežasčių tenka ieškoti sprendimų, kurie leistų preciziškai atlikti reikalingus darbus, neišleidžiant daug pinigų. Tai būna ypač aktualu, tuomet kai prie vieno statybų objekto darbuojasi vienas ar du žmonės, atlikdami daugiau statiškus darbus viename plote, kai nereikia skubiai keisti pastolių aukščio, pereinant prie kitų darbų. Tokiais atvejais gali pasitarnauti aliuminiai pastoliai su ratukais. Tai konstrukcijos kurios gali būti naudojamos kaip bokšteliai arba kaip fasadiniai pastoliai ant ratukų, kuriuos taip pat galima lengvai perkėlinėti iš vienos vietos į kitą, mobilių ratukų dėka.

Aliuminių pastolių su ratukais privalumai

Tokių konstrukcijų paskirtis gali būti pati įvairiausia, nuo sienų ir lubų remonto iki išorinio pastato fasado tvarkymo, pavyzdžiui tinkavimo ar apšiltinimo darbų. Pastoliai su ratukais taip pat tinka ir statyboms, ypač vidaus įrengimo darbams, kai patalpoje tenka atlikinėti kelis skirtingus darbus, o naudotis vien  sumontuotais per visą sieną fasadiniais stacionariais pastoliais atlikti kai kurias užduotis būtų gana sudėtinga.

Aliuminis rėmas ir prie jo pritvirtinti ratukai suteikia pastoliams lengvumo ir mobilumo. Ir nors tokios konstrukcijos kaina neretai būna kiek aukštesnė, nei plieninio varianto, tačiau tokie pastoliai pasižymi ir akivaizdžiais privalumais, kurių neturi kiti modeliai:

  • Ilgaamžiškumas. Aliuminis yra labai atsparus išoriniams poveikiams metalas, net ir tais atvejais kai nėra papildomai padengiamas jokiomis apsauginėmis medžiagomis. Iš jo pagamintos konstrukcijos nebijo įbrėžimų ar smūgių ir gali sėkmingai būti naudojamos tiek viduje, tiek ir lauke, per daug nesirūpinant dėl oro sąlygų. 
  • Svoris. Aliuminiai pastoliai yra patvarūs ir ganėtinai lengvi, kas yra labai svarbu, norint juos transportuoti iš vienos vietos į kitą. Vidutinio dydžio pastolis su ratukais nesunkiai sutilps net ir į ne pačią didžiausią transporto priemonę ir nereikės rūpintis specializuotos technikos samdymu.

Bet kokie pastoliai, skirti tiek statyboms, tiek apdailos darbams gali būti užsakyti paskambinus mums, arba parašius elektroninį laišką su poreikio išaiškinimu. Tiems, kam svarbus gyvas bendravimas, ras mus adresu: Gamybos g.8, Šiauliai.