Pastolių prekyba, nuoma Šiauliuose bei Šiaurės Lietuvoje

IĮ „Arvėriva“ teikiamos paslaugos:

  • Pastolių pardavimas.
  • Fasadinių pastolių nuoma, pardavimas.
  • Pastolių praplatinimas.
  • Aliuminių bokštelių nuoma, pardavimas.
  • Aliuminiai sulenkiami konsuliniai pastoliai. Prekyba, nuoma.
  • Grotinės sijos. Prekyba, nuoma.

Savo buityje mes naudojame daug įvairių daiktų. Vienais naudojamės kiekvieną dieną, o kai kurių mums prireikia tik vieną kartą. Pavyzdžiui, jei Jūs statote namą (sutiksite, kad tai darote ne dažnai) Jums greičiausiai prireiks pastolių. Ir tada kyla klausimas, kaip pasielgti: ar pastolius pirkti ar pastolius nuomotis? Kam apskritai reikalingi pastoliai ir kokia jų paskirtis?

Pastoliai – tai pirmoji pagalba atliekant darbus aukštyje. Ir nebūtinai tai turi būti namo statyba, ar namo apdaila. Jie jums visada pravers, kai darbus teks atlikti aukštyje.
Pirmiausiai, jums reikia pasiskaičiuoti, kaip dažnai tokius darbus aukštyje jums tenka atlikti ir įsivertinti finansiškai, kas jums pigiau kainuoja: ar pastolių nuoma, ar pastolių pirkimas.
Taigi, Jūsų pasirinkimą pirkti ar nuomotis pastolius lemia Jūsų poreikiai.

FASADINIAI PASTOLIAI. PREKYBA, NUOMA

Greitai montuojami rėminiai pastoliai – tai metalinio karkaso pastoliai su 0,73 m, 1,09 m pločio sistema. Pastolius sudaro surenkamieji komponentai. Tarp atramų ilgis yra 2,07 m, 2,57 m ir 3,07 m, karkaso rėmo aukštis 2,00 m. Tai lemia vertikaliojo tarpo tarp atskirų paaukštinimų dydį. Įstrižiniai ramsčiai ir apsauginiai turėklai pritvirtinami prie karkaso rėmų sunkio jėgos fiksatorių arba pakabų dėka. Paklotus- aikšteles horizontalioje padėtyje ant atramų išlaiko vamzdiniai kaiščiai.

Greitai montuojami rėminiai pastoliai priskiriami 3-ajai pastolių grupei. Jie gali būti eksploatuojami kaip darbiniai ir apsauginiai pastoliai.

ALIUMININIAI BOKŠTELIAI. PREKYBA, NUOMA.

Lengvi ir patogūs naudojime mobilūs aliuminio bokšteliai. Aikštelių matmenys: 0,75 x 2,85 m ir 1,50 x 2,85 m. Aukštis iki 12 m darbinio.

PASTOLIŲ PRAPLATINIMAS

Konsolė 0,36 su daliniu sujungimu, cinkuota.
Konsolė praplatina pastolius vienu paklotu. Tai patogu dirbti mūro darbus. Kai darbininkas gali pasikabinti paklotą savo darbui į reikiamą aukštį. Taip pat kai reikia darbo vietą priartinti prie fasado.

PASTOLIŲ PRAPLATINIMAS

Konsolė 0,36 su daliniu sujungimu, cinkuota.
Konsolė praplatina pastolius vienu paklotu. Tai patogu dirbti mūro darbus. Kai darbininkas gali pasikabinti paklotą savo darbui į reikiamą aukštį. Taip pat kai reikia darbo vietą priartinti prie fasado.

Konsolė 0,73 su daliniu sujungimu, cinkuota.

Konsolė praplatina pastolius dviem paklotais.

GROTINĖS SIJOS. PREKYBA, NUOMA.

Plieninė grotinė sija (skersmens ženklas) 48,3 mm 5,10 m ilgio cinkuota, 450 mm aukščio.
Aliumininė grotinė sija ženklas 48,3 mm 6,10 m ilgio, 450 mm aukščio.

Grotinės sijos gerai padeda kai reikia „apžergti“ įvairius išsikišimus, padaryti tiltą tarp pastatų.